"Grzech Fatmagül" odcinek 59. Asu jest w ciąży! Meltem żąda rozwodu! [ZDJĘCIA]

Sprawa gwałtu na Fatmagül w końcu wyszła na jaw! Sprawcy tego czynu zostali zatrzymani przez policję. Czy sprawiedliwości stanie się za dość? Sprawdź, co wydarzy się w 59. odcinku serialu "Grzech Fatmagül"!

Multimedia

"GRZECH FATMAGUL" ODCINEK 59. W PIĄTEK, 30.09.2016 O GODZ. 13:55 W TVP1!

Kerim (Engin Akyürek) postanowił wyjawić policji, co zaszło feralnej nocy, gdy Fatmagül (Beren Saat) została zgwałcona. On, Erdoğan (Kaan Taşaner) i Selim (Engin Öztürk) zostali zatrzymani przez policję w celu złożenia wyjaśnień.

W 59. odcinku serialu "Grzech Fatmagül" zatrzymani zostają przewiezieni do Izmiru, aby złożyli zeznania. Wszyscy oprócz Kerima są przerażeni. Ilgaz wie, że to co zrobił jest dobre i chce, aby w końcu Fatmagül uwierzyła, że on ją kocha i ma dbre intencje.

Tymczasem, Asu (Hacer Ovacık) robi test ciążowy. Wynik jest pozytywny. Ojcem dziecka jest Mustafa (Fırat Çelik)? Chwilę później pojawiają się u niej jego rodzice. Halide błaga, żeby zniknęła z życia jej syna, proponuje nawet pieniądze. Reszat próbuje wyjaśnić sprawę teściom Selima. Meltem (Seda Güven) ma dosyć - chce rozwodu. Oznajmia, że od tej pory jest po stronie Fatmagül i zamieni życie Selima w piekło. Również jej rodzice chcą jak najszybciej zerwać wszelkie relacje z rodziną Yaszaran. Turaner jednak bardzo boi się o swoją pozycję i jest gotów pomóc w jak najszybszym załatwieniu niewygodnej dla niego sprawy. Meltem dzwoni do Fatmagül i pyta, czy to prawda. Fatmagül wykrzykuje jej całą historię i przypomina, że chciała jej o wszystkim powiedzieć w dniu jej ślubu z Selimem. - Już się was nie boję. Sprawiedliwości stanie się za dość. Nikt już mnie nie uciszy! - oznajmia ofiara.

Kadir (Civan Canova) postanawia dotrzymać słowa danego Fatmagül i kontynuować jej sprawę. Czy uda mu się ją wygrać i wsadzić za kratki sprawców gwałtu? Sprawą Kerima ma zająć się jego przyjaciel Ömer.

CZYTAJ TAKŻE:

"GRZECH FATMAGUL". PODEJRZANI O GWAŁT NA FATMAGUL ZOSTAJĄ ARESZTOWANI! [ZDJĘCIA]
KIM JEST BEREN SAAT - GWIAZDA SERIALI "WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" I "GRZECH FATMAGUL"? [ZDJĘCIA]
ILE ODCINKÓW MA TURECKI SERIAL "GRZECH FATMAGUL"? [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Korektor (gość)

    "Sprawiedliwości stanie się zadość", a nie "za dość".

    11.11.2016 17:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×