"Grzech Fatmagül" odcinek 63. Meltem daje Fatmagül dowód winy Selima! [ZDJĘCIA]

Meltem wyszła za mąż za Selima, mimo że tuż przed ślubem Fatmagül ostrzegała ją przed nim. Wygląda na to, że w końcu Meltem uwierzyła w to, co zrobił Selim. Sprawdź, co wydarzy się w 63. odcinku serialu "Grzech Fatmagül"!

Multimedia

"GRZECH FATMAGUL" ODCINEK 63. W CZWARTEK, 6.10.2016 O GODZ. 13:50 W TVP1!

Fatmagül (Beren Saat) wreszcie zdecydowała, komu ufa, a z kim nie chce mieć już nic do czynienia. Mustafa (Fırat Çelik) zrozumiał, że stracił Fatmagül na zawsze.

W 63. odcinku serialu "Grzech Fatmagül" Fatmagül z rodziną wraca do domu w Stambule. Kerim (Engin Akyürek) ma nadzieję, że tym razem nie zaprzepaści zaufania, jakim Fatmagül powoli zaczyna go darzyć. Tymczasem, Meryem (Sumru Yavrucuk) przechwytuje list od ojca Kerima. Razem z Fatmagül zagląda do środka. Ojciec pisze, jak bardzo tęskni za Kerimem i chciałby być znowu z nim. Następnego dnia list czyta też Mukaddes (Esra Dermancıoğlu).

Münirowi (Murat Daltaban) wreszcie udaje się odnaleźć Mustafę, który jest załamany faktem, że Fatmagül nie tylko go nie kocha, ale wręcz nienawidzi. Prawnik Yaszaranów przekonuje go, aby zeznawał na niekorzyść Fatmagül. Mustafa zaczyna przechodzić na sprawę oprawców, jest również nieugięty w kwestii ciąży Asu. Ostatecznie namawia dziewczynę na zabieg.

Do restauracji, w której pracuje Fatmagül przychodzi Meltem (Seda Güven). - Przyszłam żeby ci powiedzieć, że ci wierzę - zaczyna żona Selima. - Od samego początku byłaś dla mnie zbyt dobra. Byłaś bardzo odważna, gdy powiedziałaś mi o wszystkim, ale mi zabrakło odwagi, żeby ci uwierzyć. Teraz wiem już wszystko. Znam całą okropną prawdę - wskazuje kładąc pierścionek Selima na stoliku. Dokładnie ten, którego Selim zgubił owej feralnej nocy. Fatmagül nie wytrzymuje kolejnych napięć, rezygnuje z pracy w restauracji i wybiega na zewnątrz. Rusza za nią Meltem i prosi, aby wzięła pierścionek. - Zrób z ich życia piekło. Jestem z tobą! - oznajmia. - Nigdy się nie poddawaj. Dopóki każdy z nich nie poniesie kary - dodaje.

Zobacz galerię

CZYTAJ TAKŻE:

"GRZECH FATMAGUL". PIEKŁO SELIMA I ERDOGANA W WIĘZIENIU. MUSTAFA POMOŻE YASZARANOM? [ZDJĘCIA]
KIM JEST BEREN SAAT - GWIAZDA SERIALI "WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" I "GRZECH FATMAGUL"? [ZDJĘCIA]
ILE ODCINKÓW MA TURECKI SERIAL "GRZECH FATMAGUL"? [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×