"Grzech Fatmagül" odcinek 77. Sędzia zwalnia oskarżonych z aresztu! Zostaną uniewinnieni? [ZDJĘCIA]

W sądzie toczy się sprawa dotycząca gwałtu na Fatmagül. Czy Fatmagül w końcu będzie mogła odetchnąć, a sprawcy jej cierpienia zostaną ukarani? Sprawdź, co wydarzy się w 77. odcinku serialu "Grzech Fatmagül"!

Multimedia

"GRZECH FATMAGUL" ODCINEK 77. W ŚRODĘ, 26.10.2016 O GODZ. 13:55 W TVP1!

Trwa kolejna rozprawa w sprawie gwałtu na Fatmagül (Beren Saat). Na sali sądowej obecni są wszyscy podejrzani: Kerim (Engin Akyürek), Selim (Engin Öztürk), Erdogan (Kaan Taşaner) i Vural (Buğra Gülsoy).

W 77. odcinku serialu "Grzech Fatmagül" sędzia po kolei przesłuchuje świadków i oskarżonych. - Jestem winny. Byłem tam i nie zrobiłem nic, aby przestali - wskazuje Kerim. Meryem (Sumru Yavrucuk) opowiada, jak znalazła nieprzytomną Fatmagül nad ranem i wezwała pogotowie. Przychodzi też Mustafa (Fırat Çelik), który ku zaskoczeniu wszystkich zeznaje na korzyść Fatmagül! Zaprzecza tym samym swoim poprzednim zeznaniom. - Nie wiem, co tak naprawdę się zdarzyło. To Kerim Ilgaz powiedział mi, kto skrzywdził Fatmagül. Ja jej nie uwierzyłem i porzuciłem ją. Odwróciłem się od niej. Wiem jednak, że Fatmagül nie skłamałaby - zeznaje Mustafa.

Mukaddes (Esra Dermancıoğlu) w końcu dociera do Izmiru, ale spóźnia się na rozprawę i nie może już zeznawać. W sądzie panuje napięta atmosfera. Ogłoszenie ostatecznego wyroku zostaje odroczone. Sędzia decyduje jednak, że oskarżeni mogą zostać zwolnieni z więzienia i otrzymują prawo do odpowiadania z wolnej stopy. Fatmagül jest załamana, a Kerim wściekły. Selim i Erdogan cieszą się i są przekonani, że to koniec ich koszmaru. Tylko Vural nie wygląda na zadowolonego z decyzji sędziego.

Widząc Mukaddes, Rahmi (Bülent Seyran) jeszcze bardziej się denerwuje. - Twoje zeznania mogłyby wszystko zmienić, a teraz ci bandyci zostają uwolnieni! - zwraca się do Mukaddes Meryem. Mukaddes oznajmia Rahmiemu, że spodziewa się jego dziecka.

Zobacz galerię

CZYTAJ TAKŻE:

"GRZECH FATMAGUL". KOLEJNA ROZPRAWA W SPRAWIE GWAŁTU. FATMAGUL STAJE TWARZĄ W TWARZ Z OSKARŻONYMI! [ZDJĘCIA]
KIM JEST BEREN SAAT - GWIAZDA SERIALI "WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" I "GRZECH FATMAGUL"? [ZDJĘCIA]
ILE ODCINKÓW MA TURECKI SERIAL "GRZECH FATMAGUL"? [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Lubie ten serial tylko jestem niecierpliwa co w następnym odcinku

    06.11.2019 09:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×