"Grzech Fatmagül" odcinek 78. Mustafa zabija Vurala, ale to Kerim zostaje aresztowany! [ZDJĘCIA]

Po zaskakującej decyzji izmirskiego sędziego, wszyscy oskarżeni o gwałt na Fatmagül zostali zwolnieni z aresztu. Tylko jeden z nich ma wyrzuty sumienia. Sprawdź, co wydarzy się w 78. odcinku serialu "Grzech Fatmagül"!

Multimedia

"GRZECH FATMAGUL" ODCINEK 78. W CZWARTEK, 27.10.2016 O GODZ. 13:55 W TVP1!

Kerim (Engin Akyürek), Selim (Engin Öztürk), Erdogan (Kaan Taşaner) i Vural (Buğra Gülsoy) mogą odpowiadać z wolnej stopy w dalszym ciągu procesu w sprawie gwałtu na Fatmagül (Beren Saat). Dziewczyna boi się, że to oznacza ich uniewinnienie.

W 78. odcinku serialu "Grzech Fatmagül" po powrocie z sądu do domu Kerim nagle znika. W tajemnicy udaje się na miejsce, w którym doszło do gwałtu. Kiedy ma już odjeżdżać, zauważa Vurala. Dręczony wyrzutami sumienia także postanowił przyjść w feralne miejsce. Pomiędzy dawnymi przyjaciółmi dochodzi do bójki.
- Czemu to zrobiłeś? Czemu nie powiedziałeś prawdy? Zaprowadzę cię do sądu, abyś zeznał wszystko od nowa! - wykrzykuje Kerim.
- Nie! Nie wrócę do więzienia! Lepiej mnie zabij! - odpowiada mu załamany Vural.
- Jesteś to winny Fatmagül. Musisz to zrobić! - kontynuuje Kerim.
- Pozwól mi umrzeć. Fatmagül co noc nawiedza mnie w snach. Chcę umrzeć!

Kerim w końcu odjeżdża, ale okazuje się, że kświadkiem całej sytuacji był przepływający nieopodal łodzią Mustafa (Fırat Çelik). Gdy Kerima już nie ma, wściekły Mustafa napada na Vurala. Jedno uderzenia sprawia, że Vural pada na ziemię, uderzając się przy tym o kamień w głowę. Vural umiera na miejscu!

Po powrocie do domu, Kadir (Civan Canova) widzi zakrwawionego Kerima. Robi mu wyrzuty o bójkę z Vuralem i wskazuje, że to niepotrzebnie się stało. Fatmagül traci natomiast nadzieję i chce wycofać oskarżenie. Kerim jej na to nie pozwala. - Fatmagül, błagam cię. Nigdy się nie poddawaj - wskazuje, ociera jej łzy i bierze w objęcia.

Następnego ranka, pod dom Fatmagül i Kerima przyjeżdża żandarmeria. Kerim zostaje zatrzymany pod zarzutem zamordowania Vurala! Na miejscu pojawia się także Mustafa, który z chęcią wesprze Fatmagül w trudnych chwilach.

CZYTAJ TAKŻE:

"GRZECH FATMAGUL". SĘDZIA ZWALNIA OSKARŻONYCH Z ARESZTU, ZOSTANĄ UNIEWINNIENI? [ZDJĘCIA]
KIM JEST BEREN SAAT - GWIAZDA SERIALI "WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" I "GRZECH FATMAGUL"? [ZDJĘCIA]
ILE ODCINKÓW MA TURECKI SERIAL "GRZECH FATMAGUL"? [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×