"Grzech Fatmagül" odcinek 83. Ojciec Kerima odwiedza go w więzieniu! Pogodzą się? [ZDJĘCIA]

Ojciec Kerima od lat mieszka w Australii. Po latach nieobecności Kerimowi trudno jest przebaczyć ojcu. Czy teraz nadarzy się ku temu okazja? Sprawdź, cow ydarzy się w 83. odcinku serialu "Grzech Fatmagül"!

Multimedia

"GRZECH FATMAGUL" ODCINEK 83. W PIĄTEK, 4.11.2016 O GODZ. 13:55 W TVP1!

Kerim (Engin Akyürek) wciąż przebywa w areszcie. Nie wie jeszcze, że pojawiły się nowe okoliczności, które świadczą na jego korzyść. Tylko świadomość, że Fatmagül (Beren Saat) na niego czeka, pozwala mu przetrwać godziny spędzone za kratami.

W 83. odcinku serialu "Grzech Fatmagül" Kerim zostaje wezwany na widzenie. Okazuje się, że przyszedł do niego Fahrettin (Serdar Gökhan) - ojciec, który przyjechał z Australii, jak tylko dowiedział się, że jego syn jest w więzieniu. - Usłyszałem co się stało... Przeczytałem w gazecie... Uruchomiłem wszystkie swoje kontakty... Przyjechałem, choć wahałem się... - zaczyna mówić Fahrettin, ale Kerim mu przerywa i chce wyjść. - To nie jest mój ojciec. Ja nie mam ojca. Mój ojciec umarł - zwraca się do towarzyszącemu im strażnikowi. - Dobrze. Będę tu jeszcze jakiś czas. Może wtedy zechcesz porozmawiać - wskazuje zasmucony Fahrettin.

Tymczasem, Asu (Sevtap Özaltun) decyduje się zeznawać w sprawie Kerima. Wcześniej jednak zaczyna podejrzewać, że Mustafa (Fırat Çelik) ma coś wspólnego z zabiciem Vurala. - Powiedzieli, że tam był ktoś jeszcze. Ktoś, kto wypłynął łodzią. Ty brałeś łódź tamtej nocy... - mówi, czym doprowadza Mustafę do wściekłości. Po dojechaniu do prokuratury, Asu zaczyna mieć wątpliwości. - Rozmyśliłam się. Nic nie widziałam. Nic nie słyszałam! - wskazuje. Fatmagül błaga ją jednak, aby zeznawała, bo najważniejsze jest to, aby Kerim wyszedł z więzienia.

Selim (Engin Öztürk) i Erdogan (Kaan Taşaner) obmyślają plan, jak całą winą obarczyć Vurala. Jednocześnie, chcąc skompromitować przeciwnika, podsyłają Turanerowi (Aziz Sarvan) uwodzicielską Yasemin.

Zobacz galerię

CZYTAJ TAKŻE:

"GRZECH FATMAGUL". ASU POWIE FATMAGUL, CO WIDZIAŁA? [ZDJĘCIA]
KIM JEST BEREN SAAT - GWIAZDA SERIALI "WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" I "GRZECH FATMAGUL"? [ZDJĘCIA]
ILE ODCINKÓW MA TURECKI SERIAL "GRZECH FATMAGUL"? [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Jolancia (gość)

    Serial z przymrużeniem oka, ale ciepło się go ogląda, a ci mężczyźni tacy emocjonalni!

    08.11.2016 21:28
  • ufo (gość)

    kto gra yasemin ?

    04.11.2016 15:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×