"Grzech Fatmagül" odcinek 85. Mustafa mowi Asu całą prawdę! [ZDJĘCIA]

Asu już od jakiegoś czasu podejrzewa, że Mustafa jest zaplątany w śmierć Vurala. Teraz dowie się wszystkiego. Sprawdź, co wydarzy się w 85. odcinku serialu "Grzech Fatmagül"!

Multimedia

"GRZECH FATMAGUL" ODCINEK 85. WE WTOREK, 8.11.2016 O GODZ. 13:55 W TVP1!

Kerim (Engin Akyürek) przebywa w więzieniu podejrzany o zabójstwo Vurala (Buğra Gülsoy). Wszyscy są jednak przekonani, że Kerim jest niewinny. Do Turcji przybył też ojciec Kerima, Fahrettin (Serdar Gökhan), który chce pomóc synowi.

W 85. odcinku serialu "Grzech Fatmagül" pojawia się szansa, że Kerim zostanie zwolniony z więzienia. Kerim dzwoni do Fatmagül (Beren Saat), która nie posiada się z radości słysząc jego głos. Okazuje się, że został wyznaczony termin rozprawy. Fatmagül jest przekonana, że już za tydzień Kerim będzie wolny.

Asu (Sevtap Özaltun) domyśla się, że to Mustafa (Fırat Çelik) zabił Vurala. Zauważa, że Mustafa ma koszmary w nocy, a rano idzie za nim na cmentarz. Widzi, jak Mustafa modli się nad grobem Vurala. Jest już pewna! Kiedy Mustafa ją zauważa, dziewczyna próbuje uciec. - Ty to zrobiłeś! - wskazuje. Zrozpaczony mężczyzna opowiada jej, co się stało. - Byłem na łódce i zobaczyłem, jak Kerim i Vural szarpią się nad brzegiem. Vural krzyczał, żeby Kerim go zabił. Ten jednak odjechał. Ja wyszedłem z łodzi, on rzucił się na mnie, a ja go uderzyłem. Upadł na ziemię. Myślałem, że wstanie, ale... nie wstał. Spanikowałem i zostawiłem go tam - wyjaśnia. - To mój koszmar... Co noc widzę, jak tam leży. Czasem widzę go w domu. Boję się, że będzie, gdy otworzę drzwi. Wciąż się boję - dodaje. Wkrótce Leman (Servet Pandur) także pojawia się na cmentarzu i poprzysięga zemstę na mordercy syna.

Fahrettin niestrudzenie walczy o to, żeby syn mu wybaczył. Tymczasem, Münir (Murat Daltaban) robi wszystko, żeby do tego nie doszło. Podstawiony przez niego współwięzień daje Kerimowi broń i szczuje go przeciwko rzekomemu szpiegowi. Wkrótce Meryem (Sumru Yavrucuk) po raz kolejny spotyka się z ojcem Kerima.

Zobacz galerię

CZYTAJ TAKŻE:

"GRZECH FATMAGUL". MERYEM SPOTKA SIĘ Z OJCEM KERIMA. WYJAŚNIĄ SOBIE WSZYSTKO? [ZDJĘCIA]
KIM JEST BEREN SAAT - GWIAZDA SERIALI "WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" I "GRZECH FATMAGUL"? [ZDJĘCIA]
ILE ODCINKÓW MA TURECKI SERIAL "GRZECH FATMAGUL"? [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • lama (gość)

    Mustafa poszedł na cmentarz, bo był przecież 1 listopada ;P

    06.11.2016 20:37
  • asek (gość)

    dlaczego nie ma tlumaczenia odc79''-TYlko z Toba'' na vod..poco to wstwiac jak nie wiadomo o co chodzi....

    06.11.2016 20:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×