"Grzech Fatmagül"odcinek 4. Pierścionek Selima na miejscu gwałtu! Prawda wyjdzie na jaw? [ZDJĘCIA]

Zgwałcona Fatmagül nadal się nie odzywa, cały czas płacze. Wkrótce jednak na miejscu zdarzenia odnajdzie się pierścionek zaręczynowy Selima. Czy to wystarczający dowód na to, że to on skrzywdził dziewczynę? Sprawdź, co wydarzy się w 4. odcinku serialu "Grzech Fatmagül"!

Multimedia

"GRZECH FATMAGUL" ODCINEK 4. W PONIEDZIAŁEK, 25.04.2016 O GODZ. 14:00 W TVP1!

Fatmagül (Beren Saat), mieszkająca w nadmorskiej miejscowości w zachodniej Turcji - Cesme, została brutalnie zgwałcona przez czwórkę mężczyzn. Wśród nich był Selim Yaşaran (Engin Öztürk) - wpływowy młody mężczyzna, który w tym dniu wyprawiał przyjęcie na cześć swoich zaręczyn.

W 4. odcinku serialu "Grzech Fatmagül" przyjaciele rozmawiają o wydarzeniach ostatniej nocy, nie ma w nich jednak żalu, zastanawiają się tylko jak uniknąć odpowiedzialności. Jedynie Kerim (Engin Akyürek) jest załamany. Nie pamięta, jak doszło do gwałtu, nie może uwierzyć, że dopuścił się takiego czynu.- Moja siostra Meyrem znalazła dziewczynę. Jest w szpitalu (...) Policja zebrała odciski palców z butelek - zdradza przyjaciołom po rozmowie z siostrą. Mężczyźni zaczynają się obawiać, że prawda wyjdzie na jaw.

Zdesperowani winowajcy postanawiają wtajemniczyć we wszystko Munira (Murat Daltaban). Chcą, żeby uciszył rodzinę dziewczyny, proponując im pieniądze. Nie wiedzą, że na miejscu zbrodni bratowa Fatmagül, Mukaddes (Esra Dermancıoğlu) znalazła pierścionek zaręczynowy Selima. Podczas oględzin wskazuje, że teraz nikt nie będzie chciał ożenić się z Fatmagül. Matka Mustafy lamentuje natomiast, bojąc się co będzie z reputacją jej syna. - To ta dziewczyna jest w najgorszej sytuacji, a nie Pani syn! Kto mógł zrobić coś takiego? Trzeba skupić się na tym, aby znaleziono gwałciciela! Ten potwór musi być złapany i postawiony przed sądem. Ale jak zalagodzić ból tej dziewczyny? Jak? O tym powinniśmy myśleć! - wskazuje Meyrem (Sumru Yavrucuk).

Gdy Selim i jego koledzy są przeknani, że uda się zatuszować sprawę, w rezydencji Yasaranów pojawia się Mukaddes z pierścionkiem i wskazuje, że znalazła go na miejscu gwałtu.

Tymczasem, Mustafa dowiaduje się prawdy i pojawia się w szpitalu. Zrozpaczona Fatmagül, która dotąd nie odezwała się ani razu po gwałcie, wymawia jego imię. Jak zachowa się jej narzeczony?

CZYTAJ TAKŻE:

"GRZECH FATMAGUL" - NOWA TURECKA TELENOWELA W TVP1 [WIDEO+ZDJĘCIA]
KONIEC SERIALU "TYSIĄC I JEDNA NOC". JAK SIĘ KOŃCZY WSPÓŁCZESNA OPOWIEŚĆ O SZEHEREZADZIE? [ZDJĘCIA]

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×