Grzegorz Czepułkowski nie żyje. Rodzina dementuje pogłoski o przyczynie zgonu dziennikarza i aktora z polskich seriali

W ostatni weekend marca 2020 r. pojawiła się informacja o śmierci Grzegorza Czepułkowskiego - dziennikarza, blogera i aktora, występującego w polskich filmach i serialach. Ponieważ przyczyna zgonu nie została podana, w sieci zaczęły pojawiać się różne domysły. Na co zmarł Grzegorz Czepułkowski?

Multimedia

Grzegorz Czepułkowski nie żyje - na co zmarł?

Grzegorz Czepułkowski zmarł nagle, w dniu 27 marca 2020 roku, mając tylko 46 lat. "Jestem zwykłym facetem który lubi niezwykłe, niebanalne, nieoczywiste rzeczy i miejsca. Kocham podróżować poznawać nowe miejsca, ludzi ich kulturę i zwyczaje, od zawsze interesuję się historią. Lubię dobre kino, dobrą muzykę przy szklance dobrej whisky - pisał o sobie na prowadzonym przez siebie blogu Mr. Mature.

Po pojawieniu się informacji o śmierci Czepułkowskiego, Internauci zaczęli snuć różne teorie na temat przyczyny zgonu dziennikarza i aktora, który pojawiał się m.in. w serialach "Barwy szczęścia", "Klan" czy "Przepis na życie". Niektórzy zaczęli podejrzewać, że w grę wchodzi samobójstwo, dlatego rodzina i bliscy Grzegorza postanowili jednoznacznie uciąć wszelkie domysły.

Prosilibyśmy o opamiętanie się i uszanowanie pamięci po zmarłym Grzegorzu i nie rozsiewania bzdur na temat przyczyn jego śmierci. Do tragedii doszło w czasie gdy Grzegorz spacerował z dziećmi. (...) Główna przyczyna to prawdopodobnie zawał serca, ale ogłosimy oficjalną informację po poniedziałkowej sekcji zwłok.

Nie żyje Grzegorz Czepułkowski. Aktor i dziennikarz miał 46 latZobacz więcej

Niezależnie od przyczyny śmierci, wszyscy znajomi i obserwatorzy Grzegorza Czepułkowskiego są w szoku. Wyrazy współczucia składamy rodzinie i najbliższym.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Współczuje (gość)

  Znałam go i nadal czuje szok

  04.04.2020 01:27
 • Jehshs (gość)

  Hahahahs

  04.04.2020 01:27
 • Ewa (gość)

  Nie wierzę....tak mi przykro. Kondolencje. Niesamowita osobowość... aż brak mi słów. Nasze drogi kilka krotnie przecinały się zawodowo. Jego otwartość, empatia do ludzi, tak zwyczajna, ludzka sympatią do drugiego człowieka. Ciężko uwierzyć, że ciebie nie ma......

  02.04.2020 21:40
 • R3miza na w3sele to sxit (gość)

  Współczuję.

  02.04.2020 08:45

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×