grzegorz damięcki

"W głębi lasu". Grzegorz Damięcki o nowym serialu Netflix: Scenariusz jest bardzo sprytnie skonstruowany, starałem się temu nie zaszkodzić

Grzegorz Damięcki w serialu "W głębi lasu" na podstawie książki Harlana Cobena zagrał głównego bohatera, prokuratora Pawła Kopińskiego, czyli książkowego Paula Copelanda. W rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl aktor opowiedział o pracy dla Netflix. Co było dla niego wyzwaniem? Jaki jest serialowy Paweł? Zobacz wywiad!

12.06.2020W głębi lasu

"W głębi lasu" [RECENZJA]. Krótka historia o tym, jak kończą się letnie obozy. Oceniamy nowy polski serial Netflix!

Gdybym miał sugerować się filmami oraz serialami, to chyba nigdy nie wybrałbym się do lasu. Olaboga, co się tam dzieje! Gwałcą, mordują i inne bezeceństwa. Nie inaczej jest w nowym polskim serialu Netflix pt. "W głębi lasu", gdzie wycieczka na łono przyrody oznacza jedno - potok krwi i poderżnięte gardło. Oceniamy polski serial na podstawie powieści Harlana Cobena.

12.06.2020Recenzja

"W głębi lasu". Harlan Coben w polskich realiach. Czego można się spodziewać po drugim polskojęzycznym serialu Netflixa? [RELACJA Z PLANU]

"W głębi lasu" to drugi polskojęzyczny serial Netflixa i kolejny, obok brytyjskiego serialu "The Stranger" oraz hiszpańskiego "El Inocente", który jest wynikiem współpracy serwisu z pisarzem Harlanem Cobenem. Czego można się spodziewać po nowej produkcji Netflixa? Jak wyglądała współpraca polskich twórców z amerykańskim królem thrillerów i kryminałów? Czym serial będzie różnił się od jego książki? Na te i inne pytania próbujemy odpowiedzieć w tekście poniżej. Oto nasza relacja z planu serialu "W głębi lasu".

01.06.2020W głębi lasu

"Szóstka" [RECENZJA]. Prawdziwe ludzkie dramaty w serialu TVN? Jak prezentuje się serial Kingi Dębskiej o łańcuchowym przeszczepie nerki? Lepszy niż "Diagnoza"?

Bałem się nowego serialu TVN. W końcu ileż można oglądać ten sam glamour i kolejne takie same produkcje, w których zmieniają się jedynie tytuły i obsada. Przestraszyłem się jeszcze bardziej, gdy podczas premiery na scenę wszedł Edward Miszczak i zaznaczył, że "Szóstka" nie wygląda jak typowy serial TVN. Wówczas zapaliła mi się w głowie lampka, ale po projekcji dwóch pierwszych odcinków uspokoiłem się. "Szóstka" prezentuje się naprawdę dobrze.

31.03.2019Recenzja

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×