Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat już po ślubie! Piłkarz i modelka pobrali się po 8 latach związku

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat wzięli ślub po 8 latach związku! Para pochwaliła się radosną nowiną w Wigilię 2019. Jeden z najlepszych polskich piłkarzy opublikował na dowód zdjęcie w mediach społecznościowych.

Multimedia

Grzegorz Krychowiak to to jeden z najpopularniejszych polskich piłkarzy. Reprezentant Polski w piłce nożnej oraz pomocnik Lokomotiwu Moskwa w święta Bożego Narodzenia poinformował, że jest już po ślubie. Piłkarz poślubił swoją długoletnią partnerkę - Celię Jaunat.

Informacja ta zelektryzowała jego fanów, bo Krychowiak w ostatnich wywiadach utrzymywał, że nie śpieszy mu się do małżeństwa. -Im dłużej się na coś czeka, tym bardziej się tego pragnie – tłumaczył jeszcze niedawno piłkarz.

Magiczne Swieta z bardzo wyjatkowego powodu 😘 Mrs & Mr Krychowiak 💍 Merry Christmas - napisał na Instagramie Grzegorz Krychowiak.

Rodzina Lewandowskich wkrótce się powiększy! Piłkarz radosną nowinę ogłosił podczas meczu Ligi Mistrzów!Zobacz więcej

Żona Krychowiaka - Celia Jaunat opublikowała w mediach społecznościowych podobny wpis. Oprócz tego, modelka pochwaliła się też pierścionkiem zaręczynowym i obrączką.

Jesteśmy Krychowiakami! To najlepszy prezent na Święta, jaki mogłam dostać. Jesteśmy oficjalnie po ślubie – napisała Celia Jaunat na Instagramie

Zobacz galerię

Źródło: Foto Olimpik/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Kris (gość)

    Dobrze że pobrali się wkoncu hii a teraz baby boom 😁💁piękna kobieta chyba jedyna która ma poukładane w głowie chyba warto było mu tyle lat czekać Zeus dobry wybór

    26.12.2019 22:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×