Grzegorz Mielec romansował w 1. edycji "Big Brothera". Później zagrał w brazylijskim serialu! Czym dziś się zajmuje?

Grzegorz Mielec był uczestnikiem pierwszej polskiej edycji "Big Brothera". Głośno było o nim dzięki romansowi, jaki połączył go z inną mieszkanką Domu Wielkiego Brata. Co ciekawe, na swoim koncie ma rolę w brazylijskim serialu! Czym teraz się zajmuje?

Multimedia

Grzegorz Mielec - z "Big Brothera" do Brazylii

Pierwsza polska edycja "Big Brothera" zapadła widzom głęboko w pamięć. Jednym z mieszkańców Domu Wielkiego Brata był wtedy Grzegorz Mielec. W czasie programu połączyło go gorące uczucie z inną uczestniczką show, Karoliną Pachniewicz. Sam jednak nie zabawił w programie długo.

Kiedyś była gwiazdą 1. edycji "Big Brothera"! Czym zajmuje się dzisiaj?Zobacz więcej

Jakiś czas po wyjściu z Domu Wielkiego Brata Grzegorz przestał pojawiać się w mediach. Okazuje się, że postanowił wyjechać z Polski. Od 15 lat mieszka w Brazylii, gdzie przeniósł się dla miłości. Ożenił się z Brazylijką, ale ich małżeństwo nie przetrwało. Mielec nie zdecydował się jednak wrócić do Polski. - Polubiłem ten kraj i poczułem, że fajnie byłoby się tam znaleźć. (...) Ludzie żyją tu w sposób "co masz zrobić dziś - zrób jutro". Są zupełnie inni niż Polacy, którzy są bardzo poukładani. Nie zamierzałem jednak zmieniać tego kraju pod siebie, tylko dostosowuję się do jego pogodnego i beztroskiego stylu życia - powiedział Plejadzie.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Co ciekawe, Grzegorz Mielec zagrał w księdza w brazylijskim serialu. - Producenci poszukiwali kogoś, kto miałby polski akcent. Poszedłem na kilka castingów i tak dostałem rolę w brazylijskiej telenoweli. Dla mnie to było takie trochę brazylijskie Hollywood i świetne doświadczenie - wyjaśnił Mielec. Obecnie mężczyzna zajmuje się promocją polskiej kultury w Brazylii. Dostał nawet odznakę honorową "Zasłużony dla kultury polskiej" od ministra kultury.

Gulczas, Klaudiusz i Manuela, czyli uczestnicy 1. polskiej edycji. Pamiętacie ich wszystkich?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Monika (gość)

  Cześć panowie, mam na imie Monika. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: panieonline.pl/monika024

  18.06.2021 09:29
 • Koneser (gość)

  uwielbiam się trzepać i spijać swoje mleczko, szukam kolegów do wspólnej zabawy i smakowania mleczka...

  22.08.2020 11:04
 • Latip (gość)

  Nie wiem po co piszecie o ludziach ktorych wypromowala Polska a oni z niej wyjechali.

  20.08.2020 18:43
 • Olga (gość)

  Nie tesknimy za toba.Polska tu mi dobrze:)

  20.08.2020 18:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×