"Grzeszki na widelcu". Anna Guzik wraca do Polsat Cafe!

Świeżo upieczona mama – Ania Guzik wraca na antenę Polsat Cafe, gdzie znowu poprowadzi program "Grzeszki na widelcu".

Multimedia

Ania Guzik wraca do pracy po urlopie macierzyńskim – jesienią znów pojawi się na antenie Polsat Cafe w roli gospodyni trzeciego sezonu programu "Grzeszki na widelcu". Zdjęcia do nowego sezonu programu z jej udziałem już ruszyły.

W kolejnej odsłonie programu Anna Guzik rozłoży na czynniki pierwsze temat odchudzania – przeanalizuje najmodniejsze diety i obnaży największe dietetyczne mity. Widzowie dowiedzą m.in. się skąd się bierze problem z efektem jojo i jak z nim walczyć, czy tabletki odchudzające mogą zaszkodzić zdrowiu oraz jak kupować suplementy diety i czy naprawdę są takie, które rzeczywiście działają. Ania przy wsparciu dietetyczki sprawdzi też, jakie produkty spożywcze pomagają spalać tłuszcz. Będzie też o tym, czy cukier zawsze szkodzi diecie i w jakim przypadku mogą pomóc badania genetyczne.

Program "Grzeski na widelcu" będzie również gościł w laboratorium żywności, gdzie nasza prowadząca wraz z ekspertem, wyjaśni co tak na prawdę kryje się w odchudzających produktach. Z kolei w swojej kuchni Ania ugotuje dietetyczne, ale smaczne dania, które świetnie sprawdzą się w trakcie walki z kilkoma zbędnymi kilogramami. Będą m.in. placki z batatów, które są bardzo syte, ale dostarczają mało kalorii i sporo składników odżywczych. Są też idealne dla tych, którzy mają kłopoty z poziomem cukru we krwi.

Trzeci sezon programu "Grzeszki na widelcu" widzowie będą mogli zobaczyć we wrześniu 2016 roku!

Komentarze

Skomentuj
  • Szczera (gość)

    Nie cierpię tej baby, az dziwne ze to aktorka, jest slabą aktorką bo nie potrafi pociągnąc programiku w Pplsat. Czy nie mozna do prowadzenia wybrac kogoś bardziej kompetentnego

    11.10.2016 13:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×