"Grzesznica". Przewrotny serial powraca z 2. sezonem. Co wydarzy się w nowych odcinkach? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

W sieci pojawił się zwiastun 2. sezonu serialu "Grzesznica". Materiał jako pierwszy opublikowała Jessica Biel, która wcielała się w główną bohaterkę 1. sezonu, a obecnie pełni funkcje producenta. Zobaczcie, czego możemy spodziewać się po nowych odcinkach "Grzesznicy".

Multimedia

W 2. sezonie serialu "Grzesznica" poznamy historię 11-latka (w tej roli znany z serialu "Mr Robot" Elisha Henig), który zamordował swoich rodziców. Wraz z kolejny odcinkami będziemy odkrywać kolejne powody, które poprowadziły go do makabrycznej zbrodni. W serialu ponownie pojawi się detektyw Harry Ambrose (Bill Pullman). Oprócz niego w 2. sezonie "Grzesznicy" zobaczymy Carrie Coon oraz Tracy Letts, który wcieli się w postać dawnego przyjaciela detektywa.

"Grzesznica" - co wydarzyło się w 1. sezonie?

Pewnego dnia, w czasie odpoczynku na plaży, młoda kobieta (Jessica Biel) zadaje śmiertelny cios przypadkowo spotkanemu mężczyźnie. Bohaterka wydaje się być w szoku i nie ma pojęcia, co skłoniło ją do popełnienia zbrodni. Śledztwo w tej sprawie odsłoni ponure tajemnice z przeszłości kobiety, a poprowadzi je detektyw Harry Ambrose (Bill Pullman).

Nominowana do Złotych Globów Jessica Biel w nowym serialu od stycznia w TV! Zobacz więcej

Premiera 2. sezonu serialu "Grzesznica" odbędzie się w USA już 1 sierpnia. Przypominamy, że 1. sezon "Grzesznicy" pokazywany był w Polsce przez Canal+. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun 2. sezonu "Grzesznicy".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×