"Gwiazd naszych wina". Ansel Elgort, gwiazdor młodzieżowego hitu oskarżony o molestowanie seksualne nieletniej

26-letni aktor Ansel Elgort został oskarżony o molestowanie seksualne nieletniej. Gwiazdor młodzieżowego hitu "Gwiazd naszych wina" nie skomentował na razie zarzutów użytkowniczka Twittera o imieniu Gabby.

Multimedia

Ansel Elgort został oskarżony o molestowanie seksualne. O zdarzeniu, do którego miało dojść w 2014 roku, opowiedziała użytkowniczka Twittera o imieniu Gabby. 17-letnia wówczas dziewczyna rozpoczęła znajomość z aktorem w mediach społecznościowych. Po wymianie kilku wiadomości doszło do spotkania, na którym Elgort miał seksualnie wykorzystać nastolatkę.

Zamiast spytać czy przestać, widząc, że to mój pierwszy raz, szlocham z bólu i nie chciałam tego robić, jedyne słowa, które wypowiedział, brzmiały: "Musimy cię wtajemniczyć". W tamtym momencie już nie byłam tam umysłem - napisała Gabby.

Kinga Jasik, czyli seksowna Monika z nowego serialu Netfliksa. Gdzie jeszcze zagrała?Zobacz więcej

Dziewczyna wyznała również, że próbował namówić ją na trójkąt z jedną ze swoich koleżanek. Aktor miał zabronić dziewczynie mówić o tym komukolwiek, ponieważ mogłoby to zrujnować jego karierę. Gabby na dowód swoich słów opublikowała wspólne zdjęcia z 26-latkiem oraz screeny ich konwersacji.

Przez kilka miesięcy zastanawiałam się, co zrobiłam źle, dlaczego czuje się wykorzystana. Lata później mam PTSD, ataki paniki i uczęszczam na terapię. Chcę wyzdrowieć - dodała.

Ansel Elgort nie odpowiedział na zarzuty.

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×