Gwiazdor ma 2 miliony długu!

Masakra! Michał Wiśniewski nie ma pieniędzy na spłatę długów! Ale to nie wszystko…

Multimedia

Imperium TV donosi, że Michał Wiśniewski na 2 miliony długów, a kwota ta ciągle rośnie. Wszystko przez to, że rosną odsetki, a gwiazdor nie ma pieniędzy na spłatę.

Lider zespołu Ich Troje zamiast skupić się na karierze muzycznej w ostatnim czasie zaangażował się w pokera. Niestety jego kariera sceniczna stanęła w miejscu. Czy w końcu uda mu się odwrócić złą passę? Przecież Wiśniewski to jeden z najlepszych showmenów?

Tylko czy nie odnosicie wrażenia, że gorsze czasy dla Wiśniewskiego przyszły zaraz po rozstaniu z Martą Wiśniewską?

Czytaj także: Zakopali topór wojenny!? Kryzys u Wiśniewskich - jaki kryzys!? Ma problemy z prawem

Komentarze

Skomentuj
 • mat (gość)

  Guzik prawda szajba mu odbiła myślał że dobra passa będzie trwała wiecznie.Program telewizyjny go zniszczył-sam chciał,kasę za to dostał co za darmo gościł telewizję-pazerność Go zniszczyła i tyle.

  07.01.2010 19:45
 • bart (gość)

  Tylko czy nie odnosicie wrażenia, że gorsze czasy dla Wiśniewskiego przyszły zaraz po rozstaniu z Martą Wiśniewską? Nie!! Raczej po kretyńskim programie w którym to uczestniczyla cała jego rodzina, to pierdzielona telewizja gościa rozwaliła :oP

  06.01.2010 19:58

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×