Gwiazdy Disneya. Selena Gomez, Zac Efron, Miley Cyrus i inni, którzy zaczynali karierę w dzieciństwie. Jak wyglądają i co robią dzisiaj?

Popularność produkcji Disneya nadal jest bardzo duża. Dzieci i młodzież na całym świecie pokochały postacie z seriali wyprodukowanych przez Disney. Sprawdziliśmy, jak dzisiaj wyglądają i czym się zajmują m.in. Hannah Montana czy Alex z serialu "Czarodzieje z Waverly Place".

Multimedia

Disney nadal popularny

Disney to największa na świecie korporacja mediowa, która została założona w 1923 roku przez braci Roya i Walta Disneya w Burbank w Kalifornii. Pierwotnie małe studio tak bardzo przybierało na sile, że stało się światowym gigantem. Bardzo dużą popularnością cieszą się seriale wyprodukowane przez Disney. To właśnie w nich debiutowało wiele gwiazd. Sprawdziliśmy, co słychać u naszych dawnych ulubieńców z disney'owskich seriali. Okazuje się, że większość z nich nadal pracuje w branży.

Jak aktorzy i aktorki wyglądali kiedyś, a jak wyglądają dziś? Sprawdź w galerii.

Zobacz galerię

Czarodzieje z Waverly Place, Hannah Montana czy Taniec rządzi to tylko nieliczne z wielu seriali Disneya. Pamiętacie jeszcze, kto grał w nich główne role?

Polscy i zagraniczni aktorzy i aktorki, którzy są kojarzeni głównie z jednej roli Zobacz więcej

Aktorskie początki Seleny

Czarodzieje z Waverly Place to tytuł serialu, dzięki któremu popularność zyskała Selena Gomez. Młoda aktorka wcieliła się wówczas w jedną z trzech głównych postaci- Alex Russo. Premierowy odcinek serialu (2007 rok) przyciągnął w Stanach Zjednoczonych 5.9 milionów widzów, gruntując jego pozycję w ramówce stacji.

Dawno temu Jerry Russo oddał swoje magiczne moce bratu, aby ożenić się ze śmiertelniczką Theresą. Po latach okazuje się, że ich dzieci: Justin, Alex oraz Max odziedziczyły magiczne zdolności. Teraz Jerry pragnie nauczyć je prawidłowego obchodzenia się z nadprzyrodzonymi zdolnościami. Kiedy zaczynają wykorzystywać swoje umiejętności, w życie rodziny wkrada się chaos, ponieważ rodzeństwo, próbując korzystać ze swoich mocy, stwarza wiele skomplikowanych sytuacji. Często pakują się w kłopoty, ponieważ jeszcze nie panują nad swoimi mocami oraz nie umieją korzystać z nich rozważnie - czytamy w opisie produkcji.

Selena Gomez przez wiele lat łączyła pracę aktorki z karierą muzyczną. W 2019 roku zagrała w filmie Woody'ego Allena W deszczowy dzień w Nowym Jorku oraz w komedii Truposze nie umierają w reżyserii Jima Jarmuscha.

Gwiazdy kultowych polskich filmów i seriali. Co dzisiaj robią i jak wyglądają? Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×