"Gwiazdy dla Ziemi - Earth Festival Uniejów 2019". Kto wystąpi podczas koncertu? Gdzie oglądać w TV?

Już 9 czerwca w ramach Earth Festival Uniejów odbędzie się wielki koncert "Gwiazdy dla Ziemi". Wystąpią m.in. Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak i Bajm, Kayah, Kasia Kowalska, LemON, Liber i Andrzej Piaseczny, a koncert poprowadzą: Aleksandra Szwed, Krzysztof Ibisz i Kabaret Paranienormalni.

Multimedia

"Gwiazdy dla Ziemi - Earth Festival Uniejów 2019" w niedzielę, 9.06.2019 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Earth Festival to nowoczesny i multimedialny festiwal, który oprócz rozrywki i ogromnej dawki pozytywnej energii ma także do przekazania ważne przesłanie: uświadomić coraz bardziej widocznie postępującą degradację życia na ziemi i relacji międzyludzkich, ocieplanie klimatu, brak wody, wycinanie lasów, wymieranie gatunków, zanieczyszczenie, wzrost konfliktów i agresji między ludźmi. To okazja, by w ramach Earth Festival nie tylko miło spędzić czas, ale także spotkać się z ludźmi, którzy pragną coś zmienić i przyczynić się do poprawy jakości naszego środowiska i nas samych. To szansa na wymianę doświadczeń i pomysłów, na wzajemne inspiracje i dzielenie się pozytywną energią tysięcy uczestników.

Gwiazdy po raz 2. upamiętnią Zbigniewa Wodeckiego. Kto wystąpi?Zobacz więcej

Tegoroczna edycja Earth Festival potrwa dwa dni 8-9 czerwca i poza koncertem, w czasie którego wystąpią: Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak i Bajm, Kayah, Kasia Kowalska, LemON, Liber, Andrzej Piaseczny, Piotr Cugowski, Future Folk, Grzegorz Hyży, InoRos, Stachursky, odbędą się projekcje dwóch filmów: "Let's clean our country", które poprzedzi spotkanie z reżyserem tego świetnego dokumentu - Adamem Grzanką oraz na hit tegorocznych Oskarów "Bohemian Rhapsody".

Podczas festiwalu działać będzie TME.EU EKO PARK pełny atrakcji dla dorosłych i dzieci takich jak gigantyczne dmuchańce, łazik marsjański i bolid ECO Arrow, a także, zostaną w nim przeprowadzone EKO warsztaty dla dzieci, uczące poprzez zabawę postaw proekologicznych. Wszystkich fanów tańca zapraszamy na zumbę z trenerami B:FIT i na Taniec Dla Ziemi z Tomkiem Barańskim.

Pierwsza edycja festiwalu, która odbyła się w dniach 07-08 lipca 2018 roku w Uzdrowisku Termalnym Uniejów, przyciągnęła do Uniejowa tysiące miłośników dobrej zabawy i ponad milion widzów przed telewizorami.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×