Gwiazdy "Gry o Tron" zdradzają szczegóły 6. sezonu serialu!

Kolejne gwiazdy produkcji HBO, ujawniają szczegóły 6. sezonu serialu, a nasze oczekiwania wobec nowej odsłony "Gry o Tron" rosną jeszcze bardziej!

Multimedia

Już w kwietniu premiera szóstego sezonu hitowego serialu HBO, "Gra o tron". O tym, co wydarzy się w nowej odsłonie opowiedziała niedawno grająca Sansę Stark, Sophie Turner.

"GRA O TRON". SZÓSTY SEZON MA NALEŻEĆ DO SANSY STARK!

Teraz, na kilka tygodni przed premierą 6. sezonu "Gry o Tron", kolejne gwiazdy zdradzają, co wydarzy się w serialu. Niestety aktorzy nie mogą zdradzać zbyt wiele, ale wszystko wskazuje na to, że będzie to najlepsza odsłona kultowego serialu HBO. Jak powiedziała Emilia Clarke, wcielająca się w serialu w postać Daenerys:

Ten sezon jest wyjątkowy, ogromny i szalony! To co tam się dzieje niemal nas, aktorów i obsadę, wykończyło – zapowiedziała aktorka.

Na temat nowej odsłony "Gry o Tron" wypowiedziała się również Maisie Williams, która gra w serialu Aryę Stark. Aktorka zdradziła, że udawanie ślepoty jest dla niej bardzo trudne, bo w serialu nosi soczewki wybielające jej oczy, które są bardzo niewygodne:

Ten sezon jest dla mnie bolesnym doświadczeniem. Nie jest łatwo grać niewidomą osobę. Znacznie łatwiej jest to robić, gdy faktycznie nic się nie widzi – stwierdziła aktorka.

Premiera nowego sezonu "Gry o tron" już 24 kwietnia 2016 roku!

CZYTAJ TAKŻE:

"GRA O TRON". MAMY PIERWSZY ZWIASTUN 6 SEZONU! [WIDEO]
HBO ZAPRZECZA: NIE MA W PLANACH FILMOWEJ WERSJI "GRY O TRON
JON SNOW POWRÓCI W SZÓSTYM SEZONIE "GRY O TRON"?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×