"Gwiazdy". Kto pojawił się na uroczystej premierze filmu w Warszawie? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Film "Gwiazdy" wchodzi na ekrany kin w całej Polsce już 12 maja. W Warszawie odbyła się uroczysta premiera z udziałem aktorów i twórców. Zobacz, kto się pojawił!

Multimedia

Jan Kidawa-Błoński, twórca obsypanych nagrodami filmów "Skazany na bluesa" i "Różyczka", przedstawia inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami opowieść o pasji, miłości i rywalizacji. "Gwiazdy" to nostalgiczna, podróż do świata młodzieńczych marzeń, wyznaczających cel i kierunek życia bohaterów. Całość okraszona fantastycznym śląskim temperamentem i przywołująca wielkie chwile polskiego futbolu.

Piłkarska legenda, playboy, właściciel czerwonego Forda Mustanga. Kim jest główny bohater filmu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kanwą historii są losy znakomitego śląskiego piłkarza Jana Banasia – gwiazdy Polonii Bytom, Górnika Zabrze i Polskiej Reprezentacji ery Kazimierza Górskiego. W rolę Banasia wcielił się Mateusz Kościukiewicz ("Amok", "Wszystko co kocham", "Bilet na księżyc"), któremu partneruje Sebastian Fabijański, znany m.in. z wielkiego hitu Patryka Vegi – "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Miłosny trójkąt dopełnia zjawiskowa Karolina Szymczak, którą w 2014 roku mogliśmy oglądać u boku Dwayne’a Johnsona w hollywoodzkiej produkcji "Herkules".

W filmie zobaczymy też: Magdalenę Cielecką, Pawła Deląga, Adama Woronowicza, Eryka Lubosa, Mariana Dziędziela, Wojciecha Mecwaldowskiego, Olę Gintrowską, Witolda Paszta oraz Grażynę Torbicką. Sprawdź, kto pojawił się na uroczystej premierze w Warszawie!

Reżyser o Karolinie Szymczak: Aktorka musiała być blondynką i posiadać odpowiedni biust [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Adele (gość)

    Fajnie, że sporo nowych i nieopatrzonych twarzy do tego filmu wzięli :)

    11.05.2017 14:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×