Gwiazdy muzyki w polskich serialach. Gdzie zagrali Edyta Górniak, Beata Kozidrak i Andrzej Piaseczny?

Choć znamy ich raczej z muzycznej twórczości, to gwiazdy muzyki występują też w serialach! Którzy piosenkarze próbowali swych sił w aktorstwie? Kogo zagrali? Przedstawiamy Wam kilka takich występów!

Multimedia

Choć nasze środowisko aktorów nie jest ubogie i nie brakuje odtwórców ról w polskich serialach, to twórcy tych produkcji często zastanawiają się jak je urozmaicić. Wielu z nich doszło do wniosku, że zatrudnienie znanych wokalistów czy muzyków, przyciągnie widzów do telewizorów. W tym celu, zapraszają na plan największe gwiazdy muzyki, a oni często się na to godzą!

Sławek Uniatowski dołączył do obsady! Kogo zagra?Zobacz więcej

Gwiazdy muzyki w polskich serialach

Choć znamy ich raczej z wykonywanych utworów, to okazuje się, że gwiazdy na polskim rynku muzycznym mają także talent aktorski! Co jakiś czas, widzimy je w polskich serialach. Czasem były to tylko występy gościnne, ale zdarzało się, że piosenkarze występowali w produkcji przez wiele lat. Były też przypadki, które trudno zakwalifikować jako występ aktorski, ponieważ był to tylko występ muzyczny i gwiazdy zaśpiewały swoje największe hity.

W wielu produkcjach mogliśmy zobaczyć występy wokalistów. Były to seriale trochę starsze jak: "Miodowe lata", "Złotopolscy", "Niania", ale i te, które wciąż możemy oglądać, np. "Na dobre i na złe", "Na Wspólnej" czy "Świat według Kiepskich".

10 polskich seriali, które zakończono na jednym sezonie! Jakie były powody? [RANKING]Zobacz więcej

W galerii przedstawiamy Wam kilka występów gwiazd muzyki w polskich serialach! Pamiętaliście wszystkie?

Zobacz galerię

Doda o udziale w serialu

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×