Gwiazdy muzyki w polskich serialach. W których polskiach serialach zagrali Edyta Górniak, Maryla Rodowicz i Andrzej Piaseczny?

Choć znamy ich raczej z muzycznej twórczości, to gwiazdy muzyki występują też w polskich serialach! Którzy piosenkarze próbowali swych sił w aktorstwie? Kogo zagrali? Sprawdźcie!

Multimedia

Choć nasze środowisko aktorów nie jest ubogie i nie brakuje odtwórców ról w polskich serialach, to twórcy tych produkcji często zastanawiają się jak je urozmaicić. Wielu z nich doszło do wniosku, że zatrudnienie znanych wokalistów czy muzyków, przyciągnie widzów do telewizorów. W tym celu, zapraszają na plan największe gwiazdy muzyki, a oni często się na to godzą!

W 2022 roku zobaczymy sporo nowości! Oto nowe polskie seriale!Zobacz więcej

Gwiazdy muzyki w polskich serialach

Choć znamy ich raczej z wykonywanych utworów, to okazuje się, że gwiazdy na polskim rynku muzycznym mają także talent aktorski! Co jakiś czas, widzimy je w polskich serialach. Czasem były to tylko występy gościnne, ale zdarzało się, że piosenkarze występowali w produkcji przez wiele lat. Były też przypadki, które trudno zakwalifikować jako występ aktorski, ponieważ był to tylko występ muzyczny i gwiazdy zaśpiewały swoje największe hity.

W wielu produkcjach mogliśmy zobaczyć występy wokalistów. Były to seriale trochę starsze jak: "Miodowe lata", "Złotopolscy", "Niania", ale i te, które wciąż możemy oglądać, np. "Na dobre i na złe", "Na Wspólnej" czy "Świat według Kiepskich".

Oto polskie seriale, które zakończono na jednym sezonie! Jakie były powody?Zobacz więcej

W galerii przedstawiamy Wam kilka występów gwiazd muzyki w polskich serialach! Pamiętaliście wszystkie?

Zobacz galerię

Doda o udziale w serialu

Komentarze

Skomentuj
  • Ola Jaworska moje kochane przyjaciółki od serca ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ (gość)

    Ola Jaworska moje kochane przyjaciółki od serca Natalia Lisiewicz Kamila Grona Agnieszka Presz Patrycja Lisiewicz Emilka Farfus Musur Wiktoria Mazurek Ola Roksana Haczyk Karolina Lis Magda Niścior Patrycja Albingier Klaudia Albingier Agata Daria Arleta Zawiślak Estera Solecka Paula Ch Wiktoria Radomska ★ ★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

    27.04.2019 16:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×