Gwiazdy na IV Paradzie Labradorów Velvet

26 sierpnia 2012 r. w ramach programu "Pomóżmy Razem" odbyła się IV Parada Labradorów Velvet.

Multimedia

Tym razem labradory, ich właściciele i miłośnicy oraz wszyscy pragnący wesprzeć program "Pomóżmy Razem" spotkali się w ulubionym miejscu rodzinnego wypoczynku warszawiaków - na Polu Mokotowskim. Do niezwykłego psiego spaceru przyłączyło się 500 psów, a na wydarzeniu pojawiło się mimo deszczowej aury ponad 1500 osób, aby w ten sposób wspomóc organizacje szkolące psich pomocników.

Parada Labradorów Velvet już od czterech lat należy do stałych działań w ramach programu społecznego "Pomóżmy Razem", którego organizatorem jest marka Velvet. Wydarzenie z roku na rok przyciąga sympatyków zarówno psów rasy labrador retriver, jak i programu skupiającego organizacje szkolące psich pomocników. Paradę poprowadził, podobnie jak w latach ubiegłych, niezastąpiony [**a]//www.telemagazyn.pl/wyszukiwarka/wyniki/4,1572412,20120904,18,prokop,1,ga,u,dz,go,sl,cpl.html;Marcin Prokop[/a]. Towarzyszyli mu: ambasadorka marki, związana z programem "Pomóżmy Razem" od początku jego istnienia - Katarzyna Dowbor, Dorota Gardias, Michał Piróg, Aleksandra Szwed oraz Krzysztof Ibisz**.

Pogoda nie rozpieściła uczestników tegorocznej Parady, jednak warszawiacy nie zawiedli i wraz ze swoimi pupilami przybyli na Pole Mokotowskie. Pomysłodawca akcji, producent marki Velvet, zapewnił moc atrakcji dla całych rodzin. W specjalnych strefach edukacyjnych związanych z poszczególnymi rodzajami psów pomocników: psami ratownikami, terapeutami, asystującymi oraz przewodnikami, można było obejrzeć na żywo pokazy ich niezwykłych umiejętności, a także dowiedzieć się więcej o pomocy, jaką niosą potrzebującym. Wszyscy zainteresowani pracą psów pomocników, mogli też porozmawiać z przedstawicielami 9 fundacji objętych programem "Pomóżmy Razem". Chętni mogli skorzystać z porad lekarza weterynarii, podpatrywać psie umiejętności na torze agality czy wziąć udział w niezwykłej sesji zdjęciowej psiaków i ich opiekunów.

Podczas Parady Labradorów Velvet, zgromadzone dzięki akcji "Podaruj Psa Pomocnika" fundusze na zakup 4 szczeniaków, zostały przekazane organizacjom zrzeszonym w programie "Pomóżmy Razem", które zajmą się ich przeszkoleniem. Pieniądze na ten cel zebrano dzięki aplikacji "Podaruj Psa Pomocnika", a także zaangażowaniu uczestników wydarzenia. Rodzicami chrzestnymi małych kandydatów na pomocników zostali przyjaciele programu "Pomóżmy Razem" - Aleksandra Szwed, Dorota Gardias, Krzysztof Ibisz i Michał Piróg.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×