Gwiazdy na premierze filmu "Sponsoring" [ZDJĘCIA]

Juliette Binoche pojawiła się w Warszawie na konferencji prasowej z okazji wejścia na nasze ekrany filmu w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej.

Multimedia

Obok Binoche, grającej dziennikarkę piszącą o studentkach, uprawiających seks za pieniądze, występują także Joanna Kulig oraz Andrzej Chyra i Krystyna Janda.

  • Ten film wzbudza kontrowersje. Są tacy, którzy go uwielbiają oraz tacy, którzy go nie znoszą - przyznała Małgorzata Szumowska.

  • To nie prostytucja i problemy społeczne są głównym tematem tej historii - zaznaczyła Szumowska. - Opowiadamy przede wszystkim o współczesnej tęsknocie ludzi za bliskością i miłością w świecie opętanym konsumpcją. Ten film to "krzyk o bliskość". Bliskość może wyrażać się np. poprzez bycie ze sobą w sytuacji erotycznej - powiedziała reżyserka.

Binoche "wchodzi" w fabułę jako inteligentna, elegancka, zamożna kobieta z ustabilizowanym życiem. Spotkanie z młodymi dziewczynami zarabiającymi ciałem, nasuwa jej refleksje nad własnym życiem, i - jak to określiła Szumowska - "wchodzeniu w rutynę życia"...

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×