"Gwiazdy na wyjeździe". Zakulisowe sekrety i nieujawniane historie aktorów Teatru Capitol w nowym programie Active Family!

Skrzynecka, Wysocki, Sosna, Lenartowicz, Wróbel i Barełkowska w nowym programie "Gwiazdy na wyjeździe" w Active Family! Z tej strony ich jeszcze nie znacie! Zaskakujące historie i dobra zabawa! Zobacz zwiastun programu!

Multimedia

"Gwiazdy na wyjeździe" odcinek 1. w środę, 31.07.2019 o godz. 20:00 w Active Family! - sprawdź program tv

Katarzyna Skrzynecka, Maja Barełkowska, Michalina Sosna, Magdalena Wróbel, Wojciech Wysocki oraz Jacek Lenartowicz jadą ze spektaklem Teatru Capitol "Kiedy kota nie ma" do Poznania. To wyjątkowo zgrana ekipa aktorów. Ze sztuką zjeździli Polskę wzdłuż i wszerz. I to wielokrotnie, bo ten hit komediowy został zagrany już kilkaset razy i nadal cieszy się ogromną popularnością. W swoim towarzystwie bohaterowie premierowego odcinka czują się wyjątkowo swobodnie. W związku z tym humoru, barwnych opowieści, zabawnych i często spontanicznych sytuacji na scenie, za kulisami oraz w teatralnym busie nie zabraknie. A tym razem będzie jeszcze ciekawiej, bo na chwilę męska garderoba stanie się koedukacyjna…

Cała prawda o programie Justyny Żyły. O czym jest? Skąd ten tytuł? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czy wiecie, że Kasia Skrzynecka debiutowała na ekranie "w łóżku" z Wojciechem Wysockim?
Co aktorzy kupują na stacji benzynowej?
Co wożą w walizkach?
Czy w trasie są na pudełkowej diecie?
Czym przesiąkły kostiumy w spektaklu i nie dało się grać?
Kto ma swoje ulubione miejsce w busie i będzie bronił go jak lew?
O czym za sceną plotkują aktorki?
Jak wygląda spektaklowa toaleta i sypialnia od kulis?
Jak zareagowała publiczność gdy Jacek Lenartowicz przerwał spektakl i poprosił panią na widowni, by odebrała dzwoniący bezustannie telefon?

Zakulisowe sekrety i nigdy dotąd nieujawniane historie - tylko w programie Teatru Capitol i Active Family – "Gwiazdy na wyjeździe". Premiera 31 lipca, o godz. 20:00. Powtórki w czwartki o godz. 22:00, niedziele o godz. 17:45 oraz w poniedziałki o godz. 19:00.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×