Gwiazdy nie przywiązują wagi do sylwestra. Spędzają go na domówkach lub w pracy [WIDEO]

Polskie gwiazdy nie traktują sylwestra jako wyjątkowej okazji do szampańskiej zabawy. Renata Dancewicz nie lubi przymusu imprezowania, a Weronika Książkiewicz w ostatnią noc w roku zazwyczaj pracuje w teatrze. Hucznej imprezy nie planuje także Rafał Maślak, sylwestra spędzi na domówce u znajomych. Ewa Mielnicka marzy o wyjeździe na egzotyczną wycieczkę.

Multimedia

Renata Dancewicz bardzo lubi się bawić, ale tylko wtedy, gdy ma na to ochotę i odpowiedni humor. Dlatego nie przepada za sylwestrem – jej zdaniem jest to wymuszona zabawa, a ona nie jest zwolenniczką tego rodzaju przymusu. Aktorkę drażni panujące powszechnie przekonanie, że w ostatnią noc w roku wszyscy powinni być w szampańskich nastrojach i świetnie się bawić.

– Najbardziej lubię okres między świętami a Sylwestrem, bo wtedy jest właśnie taka zawieszona proza życia. Jest między świętami, ale jeszcze się one jakby nie skończyły, więc jest coś fajnego w tym okresie – mówi Renata Dancewicz agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Planów na sylwestra nie robi także Rafał Maślak. Model przyznaje, że zazwyczaj ostatnią noc w roku spędza na spontanicznej zabawie. W tym roku także prawdopodobnie będzie się bawił na domówce u znajomych.

– Sylwester nie jest dla mnie jakiś specjalny. Już jestem tak przesycony tym wolnym po świętach, że ten sylwester to jest, bo jest. Jest kolejna okazja do tego, żeby poimprezować i tyle – mówi Rafał Maślak.

Model ma już natomiast plany na nadchodzący 2016 rok. Dotyczą one przede wszystkim życia zawodowego.

– Mam cykl w „Dzień Dobry TVN”, już jest umowa na jakiś czas. Będzie jeszcze dużo nowych rzeczy, ale na razie nie mogę mówić – mówi Rafał Maślak.

Hucznej zabawy w ostatnią noc w roku nie planuje też Ewa Mielnicka. Miss Polski 2014 marzy raczej o wyjeździe na egzotyczną wycieczkę, by odpocząć i zregenerować siły po pracowicie spędzonym roku. Nie wie jeszcze, czy w domowym budżecie znajdą się pieniądze na taki wyjazd. Martwi się też sytuacją międzynarodową i zagrożeniem terrorystycznym.

– Chcę gdzieś wyjechać, w jakiś bardzo ciepły zakątek świata, żeby odpocząć, pięknie się opalić i zregenerować siły – mówi Ewa Mielnicka.

Dla wielu gwiazd sylwester oznacza kolejny wieczór w pracy. Należy do nich Weronika Książkiewicz, która 2015 rok pożegna na teatralnych deskach.

– Gram dwa przedpremierowe przedstawienia, mamy na samym początku stycznia premierę w Teatrze Komedia i moim planem na sylwestra jest zagranie dwóch dobrych przedpremierowych spektakli – mówi Weronika Książkiewicz.

Aktorka niecierpliwie czeka już na nadejście nowego roku. Oprócz nowych spektakli teatralnych czekają ją bowiem także premiery kinowe.

– 25 stycznia jest premiera filmu, w który włożyłam naprawdę całe moje serce. Jestem bardzo ciekawa, co z tego wyjdzie, więc czekam z niecierpliwością na to – mówi Weronika Książkiewicz.

5 lutego natomiast na ekrany kin wejdzie komedia romantyczna „Planeta singli”, w którym aktorka zagrała u boku Macieja Stuhra, Tomasza Karola i Agnieszki Więdłochy.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×