Gwiazdy "Pierwszej miłości" w świątecznej kampanii "Zwierzę to nie prezent" [WIDEO]

Gwiazdy serialu "Pierwsza miłość" wzięły udział w wymownej kampanii świątecznej "Zwierzę to nie prezent". Chcą dzięki temu uświadomić ludziom, jak wiele zwierząt porzucanych jest tuż po świętach.

Multimedia

Co kupić dziecku pod choinkę? Może małego psiaka, albo puchatego kotka? Taka myśl co roku przechodzi przez głowę tysięcy osób w Polsce. Niestety, szybko okazuje się, że "prezent" kupiony najbliższym pod wpływem impulsu, zaczyna przeszkadzać - bo rośnie, niszczy meble, ściąga firanki, chce wychodzić na spacer... Ten piękny podarek staje się problemem, którego trzeba się pozbyć.

Aktorzy znani z serialu "Pierwsza miłość" - Aneta Zając, Misiek Koterski, Patryk Pniewski, Urszula Dębska, Ania Janik i Rafał Mohr, nagrali krótkie spoty mówiące o tym, że zwierzę nie może być prezentem pod choinkę. Przyjęcie pod swój dach żywej istoty musi być przemyślane, bo każdy zwierzak wymaga opieki, miłości i poświęcenia.

Oprócz gwiazd znanych z "Pierwszej miłości" w kampanii udział wzięli także m.in. Agnieszka Kaczorowska, Sylwia Arnesen, Kalina Hlimi-Pawlukiewicz i Tomasz Barański. W filmach pojawia się 9 psów i 1 kot. Pamiętajmy - zwierzę to nie prezent.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×