Gwiazdy Polsatu śpiewają świąteczną piosenkę! Zobacz teledysk do "Święta marzeń jak co rok"

"Święta marzeń jak co rok" to piosenka, która powstała z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Nagrały ją gwiazdy Telewizji Polsat, które pojawiły się także w wyjątkowym świątecznym teledysku.

Multimedia

Gwiazdy Polsatu na święta

Polsat przygotował dla swoich widzów niezwykły świąteczny prezent. Gwiazdy telewizji nagrały piosenkę "Święta marzeń jak co rok". Atmosfera i radosny klimat teledysku sprawiają, że przez chwilę można poczuć magię "zwykłych" świąt w czasach, gdy właśnie "zwyczajność" jest najbardziej deficytowa.

"Kevin sam w domu" tradycyjnie umili Polakom święta Bożego Narodzenia! Emisja w wigilię 2020!Zobacz więcej

W nagraniu udział wzięły osoby, które kojarzone są produkcjami Polstu, np. z serialami "Przyjaciółki" i "Pierwsza miłość" czy programami "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", "Twoja twarz brzmi znajomo", "Ninja Warrior" czy "Nasz nowy dom". Autorem muzyki do piosenki jest Rafał Kulczycki, a słowa (sprawdź!) napisała Daria Druzgała.

Świąteczną piosenkę Polsatu śpiewają: Paulina Sykut- Jeżyna, Stefano Terrazzino, Joanna Liszowska, Aneta Zając, Katarzyna Skrzynecka, Łukasz Juras Jurkowski, Karolina Gilon, Małgorzata Walewska, Adam Strycharczuk, zespół Enej, Kacper Kuszewski, Anna Wyszkoni, Anna Dereszowska, Maciej Dowbor, Katarzyna Dowbor, Sławomir i Kajra, Krzysztof Ibisz, Karolina Szostak, Jerzy Mielewski, Bożydar Iwanow, Rafał Maserak, Ewa Wachowicz, Monika Miller i Andrzej Grabowski.

Barbara Kurdej-Szatan i sanah zaśpiewają kolędy w Polsacie! Kto jeszcze?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • (gość)

    Uroczy spot. Ładna piosenka. Całość naturalna i ciepła. Mimo, że jak każdy tego rodzaju filmik jest do pewnego stopnia zaplanowany to jednak jest w nim spontaniczność i swoboda. Miło widzieć znów razem Stefano Terrazzino i Anetę Zając. P.S. Czekam na przypomnienie ich przepięknej rumby w specjalnych odcinkach TZG.

    10.12.2020 14:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×