Gwiazdy Sylwestrowej Mocy Przebojów 2015 Katowice na konferencji [ZDJĘCIA]

Sylwester tuż-tuż. W Katowicach bawić się będziemy przy utworach Sylwestrowej Mocy Przebojów transmitowanej przez Telewizję Polsat. Kto zaśpiewa? Sprawdźcie!

Multimedia

W Warszawie odbyła się konferencja prasowa Sylwestrowej Mocy Przebojów 2015, którą w tym roku Polsat zorganizuje w Katowicach. Na scenie pojawi się plejada polskich gwiazd piosenki, które zaproszą widzów na największe karaoke świata, wykonując swoje najbardziej znane hity! Podczas sylwestra 40 – lecie istnienia z mieszkańcami i telewidzami świętować będą królowie disco – zespół Boney M !

CZYTAJ TAKŻE:

SYLWESTROWA MOC PRZEBOJÓW 2015. KTO WYSTĄPI W KATOWICACH?
KASIA STANKIEWICZ I VARIUS MANX WYSTĄPIĄ RAZEM PODCZAS SYLWESTRA DWÓJKI!

Na konferencji pojawiły się prawie wszystkie gwiazdy, które wystąpią w Katowicach: Beata Kozidrak i Bajm, Cleo, Enej, Adam Asanow z zespołem, Wilki, Blue Cafe, Grzegorz Hyży, Michał Wiśniewski, Mesajah, Stefano Terrazzino, Poparzeni Kawą Trzy, Pectus, Video, Aleksandra Gintrowska i Andrzej Cierniewski oraz dwie śląskie formacje: Oberschlesien i 032. Nie zabrakło także prowadzących Agnieszki Popielewicz Hyży, Pauliny Sykut Jeżyny, Macieja Dowbora, Krzysztofa Ibisza i Agnieszki Kaczorowskiej.

Zobaczcie naszą galerię z tego wydarzenia!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×