"Gwiazdy tańczą na lodzie". Skandal w rosyjskiej wersji programu! Para zatańczyła układ inspirowany holokaustem! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W rosyjskiej wersji programu "Gwiazdy tańczą na lodzie", żona rosyjskiego polityka - Tatiana Nawka i jej partner Andriej Burkowski zaprezentowali skandaliczny układ choreograficzny inspirowany holokaustem! Ich występ wzbudził oburzenie mediów na całym świecie.

Multimedia

"Ice Age" to rosyjski odpowiednik programu rozrywkowego, znanego w Polsce pod tytułem programu "Gwiazdy tańczą na lodzie". Podobnie, jak w polskiej wersji programu tak i w "Ice Age", na tafli lodowej wystąpują gwiazdy tamtejszego show-biznesu i mediów, które razem z profesjonalnymi łyżwiarzami, rywalizują o tytuł najlepszego tancerza na lodzie.

CZYTAJ TAKŻE:
NAJMAN I CAŁA RESZTA. SPORTOWCY, KTÓRZY TAŃCZYLI NA PARKIECIE I NA LODZIE [GALERIA]

W ostatnim odcinku rosyjskiego programu doszło jednak do skandalu, który odbił się szerokim echem w mediach na całym świecie. Jedna z uczestniczek telewizyjnego show i - żona rosyjskiego polityka Tatiana Nawka i jej partner Andriej Burkowski zaprezentowali układ choreograficzny inspirowany holokaustem! Para ubrana w charakterystyczne pasiaki z gwiazdami Dawida, zatańczyła do piosenki "Beautiful That Way".

Jak przyznała po emisji programu Nawka, ich choreografia miała być hołdem dla filmu "Życie jest piękne", opowiadającym historię włoskiego Żyda Guido, który z 5-letnim synkiem trafia do obozu koncentracyjnego. Te tłumaczenia nie wystarczyły jednak internautom. W sieci błyskawicznie zaroiło się od krytycznych komentarzy, w których internauci wzywają nawet parę do przeprosin.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×