Gwiazdy tureckich seriali starsze o kilkadziesiąt lat! Jak będą wyglądać na starość? Sprawdziliśmy to!

Gwiazdy tureckich seriali starsze o kilkadziesiąt lat? Z aplikacją do postarzania twarzy stało się to możliwe! Postanowiliśmy sprawdzić, jak aktorzy i aktorki z seriali: "Elif", "Wieczna miłość", "Więzień miłości" oraz starszych tureckich hitów jak: "Wspaniałe stulecie", "Grzech Fatmagül" czy "Zraniona miłość" będą wyglądali na starość. Kto z tureckich gwiazd zmieni się w przyszłości najbardziej? Zobaczcie zdjęcia!

Multimedia

FaceApp to aplikacja dostępna na telefony, która powstała w 2017 roku. W ostatnim czasie apka zanotowała zaskakujący wzrost popularności, do którego przyczynili się celebryci z całego świata, którzy podjęli wyzwanie #AgeChallenge. W aplikacji oprócz funkcji postarzania można m.in. skorygować zdjęcia, poprawić makijaż, zmienić fryzurę oraz kolor włosów.

Najpopularniejsze tureckie seriale. Jeżeli kochasz tureckie seriale, to musisz je znać!Zobacz więcej

Gwiazdy tureckich seriali starsze o kilkadziesiąt lat!

Korzystając z popularnej aplikacji postanowiliśmy sprawdzić, jak upływający czas odbije się na wyglądzie gwiazd tureckich seriali. Jak na starość będzie wyglądać Amine Gulse z serialu "Tylko z tobą", Meryem Uzerli, którą pamiętamy z "Królowej jednej nocy" i "Wspaniałego stulecia" oraz Isabella Damla Guvenilir z serialu "Elif"? Czy aktorzy z tureckich seriali, których pokochały miliony Polek, na starość też będą zachwycać wyglądem i przyprawiać swoje fanki o szybsze bicie serca?

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

W galerii możecie sprawdzić, jak gwiazdy najpopularniejszych tureckich seriali będą wyglądać w podeszłym wieku. Kto z tureckich gwiazd zmieni się w przyszłości najbardziej? Zobaczcie zdjęcia! Dzięki popularnej apce postarzeliśmy ich o kilkadziesiąt lat!

Kogo Wam brakuje w naszej galerii? Piszcie w komentarzach!

Zobacz galerię

Najlepsze tureckie seriale

Komentarze

Skomentuj
 • XYZ (gość)

  Fakt, brakuje Tuby i Engina.. Nieładnie zestarzeją się Berguzar Korel, brzydko wyglądać będą Nurgul i Arzu, nieciekawie Halit Ergenc. Bardzo ładnie Nieslihan.

  25.07.2019 15:11
 • MM (gość)

  brakuje mi Tuby i Engina Akyurek.

  24.07.2019 22:48
 • ...x (gość)

  :))))))))))) Faceci będą wyglądać świetnie! Gorzej z kobietami, a najgorzej Arzu z Elif i Nurgul Yesilcay. a postarzenie Elif jest groteskowe - twarz dojrzałej kobiety w oprawie dziecka.

  24.07.2019 16:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×