Gwiazdy TVP - kim są? Były zapaśnik, tancerka i autorka książek. Ciekawostki o prezenterach i prezenterkach

Izabella Krzan, Marta Manowska, Małgorzata Tomaszewska, Ida Nowakowska-Herndon, Tomasz Kammel, Maciej Musiał, Rafał Brzozowski, Norbi, czyli Norbert Dudziuk, Damian Kordas, Barbara Kurdej-Szatan. Sprawdzamy ciekawostki i informacje o gwiazdach Telewizji Polskiej.

Multimedia

Gwiazdy wymienione w naszym zestawieniu to istne wizytówki stacji. Możecie ich oglądać na antenie stacji Telewizji Publicznej lub na platformie filmów na życzenie VOD TVP.

Kim jest prezenter telewizyjny i jak można nim zostać?

Aktorstwo filmowe i telewizyjne różni się od pracy przy reklamach i teatrze. Aktorzy filmowi i telewizyjni wywodzą się z różnych środowisk i żaden z nich nie doszedł do sukcesu tą samą drogą. To bardzo konkurencyjna kariera. Aby zostać prezenterem telewizyjnym, zazwyczaj trzeba wziąć udział w przesłuchaniu i ukończyć test ekranowy. Do tego potrzeba doskonałych umiejętności komunikacyjnych i chęci do długich godzin pracy i zmian. Ci, którym udało się przebrnąć przez ogromną konkurencję i wyrobili sobie "swoje nazwisko" określani są "gwiazdami".

Wierne gwizdy telewizji Polskiej to między innymi Małgorzata Kożuchowska, Roksana Węgiel czy Maciej Kurzajewski. W naszym zestawieniu znajdziecie też inne rozpoznawalne "wizytówki" stacji. Jesteście ciekawi informacji do jakich dotarliśmy na ich temat? W naszym zestawieniu poznacie prezenterów i prezenterki TVP i ciekawostki o nich:

Zobacz galerię

"Taniec gwiazdami", "Dance Dance Dance" i inne polskie programy taneczne! Który najlepszy?Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×