Gwiazdy z charakterkiem

Są sławni, bogaci, publiczność ich kocha. Ale mają w sobie jeszcze coś - pazurki! Świat kina i estrady to zbiorowisko dużych i małych indywidualności. Wśród gwiazd są jednak i tacy, którzy lubią nieźle namieszać!

Multimedia

Jedni mają na swoim koncie ''małe grzeszki'' takie jak skandale wywołane pod wpływem alkoholu, inni lubią powyżywać się na najbliższych, są wreszcie i tacy, który chcą być szczęśliwi, bez względu na to, czy komuś się to podoba, czy nie. Jedno jest pewne:

Oni mają charakterek!

Mamo, nie podskakuj! Wszystko zdarzyło się rok temu, tuż po premierze filmu ,,Batman: Dark Knight". Wtedy Christian Bale pobił własną matkę i siostrę. Kobiety same zgłosiły się na policję i złożyły doniesienia. Aktor za to został aresztowany i spędził noc w areszcie.

Jak do tego doszło? Przyjaciele aktora tłumaczą, że powodem musiał być fakt, że zaatakowała ona jego żonę, Sandrę Blazic, i powiedziała o niej "potworne rzeczy".

  • To był dla mnie ciężki tydzień. Wiem, że mam niewyparzoną gębę, każdy to teraz wie. Byłem wtedy naprawdę rozbity. Żałuję swojego zachowania. - tłumaczył się potem damski i rodzinny bokser.

Ale we wcześniejszym wywiadzie powiedział też: Fascynuje mnie przemoc. Ale nie taka w filmach, tylko ta z prawdziwego życia. Można tak wiele zyskać, kiedy się ją stosuje". Czyżby tak bardzo spodobała mu się rola mordercy- psychopaty, w który wcielił się w filmie ''Amerykan Psycho"?

A może by tak jeszcze raz... walnąć żonę w twarz?

Pobrali się w 1985 roku. Byli jedną z ''najgorętszych" par w Hollywood. Sean Pean był młodym obiecującym aktorem, a Madonna - już wtedy wielką gwiazdą. Zadedykowała mu nawet swoją płytę "True Blue"!

Były romantyczne sesje fotograficzne, słodkie wywiady, zapewnienia o miłości aż po grób. Ale Penn szybko pokazał swój charakterek. Najpierw pobił paparazzich, potem podniósł rękę na żonę. Bił o byle co i terroryzował Madonnę. Ponoć podczas kłótni w ruch poszedł nawet kij bejsbolowy! Na dodatek Penn lubił zajrzeć do szklaneczki...

Madonna nie wytrzymała tego i wniosła sprawę o rozwód, do którego doszło w 1989 roku. W ten oto sposób wielka miłość przerodziła się w wielką nienawiść. Dziś Madonna szokuje romansem z 22 - letnim modelem.

A Sean? Poślubił młodszą o 13 lat Robin Wright. Małżonkowie znani są z tego, że wciąż rozstają się i wracają do siebie. Awantura zaś goni awanturę.

Bad girl

Wszyscy znamy niegrzecznych chłopców show biznesu, ale kim jest największa rozrabiaka rocka? Tą dziewczyną jest Courtney Love, wdowa po wokaliście grupy Nirvana, Kurcie Cobainie!

Policja zatrzymuje ją co chwila za wyzwiska, posiadanie narkotyków czy publiczne afery wywoływane pod wpływem alkoholu. Doszło już do tego, że cztery lata temu w środku nocy awanturowała się pod domem swego przyjaciela, a nawet rozbiła szybę w oknie jego mieszkania.

Natomiast trzy lata temu zatrzymano ją na londyńskim lotnisku Heathrow za napaść na stewardesę. Love ma w nosie wezwania na rozprawy sądowe, za co w końcu można trafić za kratki na dłużej. Ale przecież rock to nie jest muzyka dla grzecznych dziewczynek...

''Domator"

Nie tak dawno Nicolas Cage po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu. Wybranką 40- letniego aktora jest 20-letnia Alice Kim, którą poznał w pewnym barze sushi w Los Angeles. Dziewczyna pracowała tam jako kelnerka.

Podobno nic tak nie odmładza starszego faceta jak młoda żona, łatwo jej zaimponować i poczuć się jak na piedestale. Gorzej jest jednak wtedy, gdy doświadczony małżonek tak bardzo obawia się o utratę wybranki, że ogranicza ją i stawia zakazy.

Ostatnio małżonkowie pokłócili się, ponieważ Nicolas Cage zakazał swej młodej żonie... podjęcia nauki w college'u. ''Nicolas powiedział Alice, że prasa nigdy się od niej nie odczepi i przez to nie będzie w stanie podjąć żadnej normalnej pracy" - mówi osoba z otoczenia pary. Co na to Alice? ,''Albo podporządkuje się jego woli, albo stanie się trzecią byłą żoną Nicolasa" - wyjaśnia informator.

Podobno aktor zgodził się jedynie na zakup restauracji, w której swe pasje mogłaby realizować jego obecna żona, jeśli nadal będzie czuć się ''niespełniona". Cóż, gastronomia to z pewnością interesująca i dochodowa dziedzina naszego życia.

Problem polega na tym, że dziewczyna Nicolasa pragnie być kimś więcej niż tylko kelnerką i żoną sławnego aktora. Ale zaborczy mąż ma to w nosie...

Jaka żona taki mąż

Jennifer Lopez to gwiazda wielkiego formatu. Na całym świecie sprzedała 40 milionów płyt, zagrała w kilkunastu filmach, ma własną, dobrze prosperującą linię perfum, ubrań, butów oraz restauracji Madre's. Produkuje reality schow DanceLife. Planuje wypuścić na rynek kolekcję zegarków i biżuterii. Jest szczęśliwą mamą bliźniąt Maxa i Emme, za których fotki dostała aż 6 milionów dolarów od magazynu ''People".

Jennifer to z pewnością jedna z najbardziej zapracowanych gwiazd. A co robi w wolnym czasie? Kłóci się z mężem, i to jak! Kiedy już zaczną się awanturować, idą na całość! Nie tylko wrzeszczą, ale jeszcze rzucają tym, co im wpadnie ręce.

Ostatnio doszło nawet do rękoczynów. W ich domu prowadzone są regularne bitwy! Strach pomyśleć, co będzie dalej, gdy podrosną dzieci! Mąż Jennifer, Marc Anthony, to typowy macho, ale wokalistka też lubi pokazać pazurki. Ach, ten latynoski temperament!

Wesołe jest życie staruszka!

Urodził się w Rydze 11 listopada 1924 roku. Ukończył warszawskie gimnazjum im. Stefana Batorego, a maturę zrobił w 1942 roku na tajnych kompletach podczas wojny. W czasie okupacji rozpoczął studia w tajnym Instytucie Sztuki Teatralnej. Dyplom uzyskał już po wojnie w Łodzi u Aleksandra Zelwerowicza. Jego dorobek jest olbrzymi: grał w teatrze, filmie, reżyserował, podkładał głos, wreszcie; jest wykładowcą warszawskiej PWST, a w latach 1989- 1991 był posłem na Sejm.

Kilka lat temu aktor, z racji podeszłego wieku, zwolnił tempo. Ale znów trafił na czołówki gazet! A wszystko za sprawą nowego małżeństwa, jakie Andrzej Łapicki zawarł z młodsza o 60 lat teatrolożką. Jedni się oburzyli, inni życzyli, nie bójmy się użyć tego słowa; młodej parze szczęścia.

Do tego grona należą między innymi Beata Tyszkiewicz, która młodziutką żonę Łapickiego nazwała ''czarującą" oraz córka aktora, Zuzanna Łapicka - Olbrychska, która stwierdziła: ''Jeśli tata jest szczęśliwy, ja też jestem!" Pani Zuzanna chciała tym stwierdzeniem zamknąć usta złośliwych plotkarzy.

Niepotrzebnie, bo małżeństwo jednego z najlepszych aktorów okazało się tak wielkim szokiem dla plotkarskich portali i dziennikarzy kolorowych gazetek, że... całkiem odebrało im mowę. ''To za dużo na nasze nerwy",

''Patologia. A jeżeli ktoś twierdzi inaczej, jesteśmy ciekawi, jaką miałby minę, gdyby zobaczył, że to jego młoda córka maca po kroczu 85-latka." - oto reakcje na zamieszanie, które wywołał Andrzej Łapicki. Złośliwe komentarze z pewnością nieprędko umilkną, gdyż aktor dostarczył nam najbardziej gorącego newsa. I dobrze, niech sobie gadają!

Joanna Bielas

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×