"Gypsy". Naomi Watts seksowną terapeutką w nowym serialu Netflix! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Gypsy" to nowy serial Netflix, który zadebiutuje w serwisie jeszcze w tym roku. Właśnie poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące produkcji z Naomi Watts w roli głównej. O czym opowie "Gypsy"? Zobaczcie zwiastun!

Multimedia

"Gypsy" to 10-odcinkowy thriller psychologiczny, opowiadający historię Jean Halloway (w tej roli Naomi Watts), terapeutki, która nawiązuje niedozwolone intymne relacje z bliskimi swoich pacjentów. -Najgorsze kłamstwa to te, które mówimy sami sobie. - to hasło promocyjne nowego serialu Netflix, który zadebiutuje w serwisie jeszcze w tym roku. Dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona.

Najlepsze seriale kwietnia. Co było hitem? [GALERIA]Zobacz więcej

Oprócz Watts w "Gypsy" wystąpią również: Billy Crudup (Spotlight), Sophie Cookson (Kingsman), Lucy Boynton (Murder on the Orient Express), Karl Glusman (Nocturnal Animals), Melanie Liburd (Dark Matter), Poorna Jagganthan oraz Brenda Vaccaro. Producentkami wykonawczymi serialu są Liza Chasain i Lisa Rubin.

W galerii możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia z planu "Gypsy". Jak podoba się wam Naomi Watts w roli seksownej terapeutki o dziwnych skłonnościach?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×