"Haker Umysłu - Sekrety". Łukasz Płoszajski zaprasza na zadziwiające show! Aktor będzie hakował umysły online. Gdzie oglądać?

"Haker Umysłu - Sekrety" - już niebawem premiera niezwykłego show Łukasza Płoszajskiego. Gwiazdor serialu "Pierwsza miłość" będzie hakował ludzkie umysły online. Takiego wydarzenia w Polsce jeszcze nie było. Gdzie i kiedy oglądać "Haker Umysłu - Sekrety"? Zdradzamy szczegóły!

Multimedia

"Haker Umysłu - Sekrety" - premiera 7 kwietnia, o godz. 20:00 w internecie!

Kolejne pokazy "Haker Umysłu - Sekrety" zaplanowano na 10 i 11 kwietnia

Najsłynniejszy polski mentalista, Haker Umysłu zaprasza na zadziwiające show czytania w ludzkich myślach pt. Sekrety. Myślisz, że nikt nie jest w stanie odgadnąć Twoich myśli ani przewidzieć Twoich decyzji? Spotkaj się twarzą w twarz z Hakerem Umysłu i przekonaj się, że jest to możliwe, podczas jedynego takiego w Polsce show online. Doświadczysz niesamowitych emocji nie wychodząc ze swojego domu i sam odkryjesz jakie sekrety kryje ludzki umysł.

Haker Umysłu, a prywatnie Łukasz Płoszajski, to również popularny aktor teatralny i telewizyjny znany z "Pierwszej Miłości", "Berek 2", "Na Wspólnej", "Weekend z R", "Ojciec Mateusz" i wielu innych produkcji.

Łukasz Płoszajski manipuluje umysłem Mariusza Węgłowskiego z "Policjantek i policjantów"!Zobacz więcej

"Haker Umysłu - Sekrety" bilety

Show, na które zaprasza Łukasz Płoszajski, to mieszanka psychologii, sugestii, czytania mowy ciała i potężnej dawki dobrego humoru. Widowisko odpowiednie dla ludzi w każdym wieku. Każdy zakupiony bilet dotyczy jednego urządzenia więc możesz cieszyć się pokazem sam lub z całą rodziną. Pokaz będzie obsługiwany przez Zoom, a link do wydarzenia zostanie wysłany do Ciebie mailem. Widownia bierze czynny udział w pokazie - organizatorzy proszą o włączenie kamer podczas spotkania. Kupując bilet tutaj wyrażasz zgodę na rejestrację video tego wydarzenia.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×