Hakiel chorobliwie zazdrosny o Cichopek!?

Cóż to za słodka miłość!

Multimedia

Kochamy się! Kochamy! Jeszcze niedawno, jakby każdym swoim publicznym pojawieniem chcieli powiedzieć całemu światu! Czy po romantycznych uniesieniach przyszła pora na codzienność i monotonię!? Nie, nie. Chodzi o innego faceta.

Kasia Cichopek od tygodnia, prowadząca razem z kabareciarzem, Mariuszem Kałamagą nowe show Polsatu, Tylko nas dwoje, to profesjonalistka. Często spotyka się z Kałamagą, aby dopracować szczegóły wspólnego prowadzenia programu.

"Hakiel wie, że Kasia to profesjonalistka, zaniepokoiło go jednak to, że jego żona w towarzystwie Kałamagi czuje się coraz lepiej. Jak na dobrego kabareciarza przystało Mariusz ciągle żartuje, tryska humorem, powodując że Kasia przy nim jest cały czas roześmiana. Na dodatek, gwiazda nazywa go przy innych osobach - swoim dobrym duchem. Marcinowi wcale to się nie podoba. Jest ciągle w pobliżu, z laptopem pod pachą śledzi każdy ruch i gest ukochanej" - czytamy w Fakcie.

Czy Hakiel opamięta się nim dojdzie do scen zazdrości? Przecież wiążąc się z Cichopek wiedział, że Kasia jest osobą popularną, wręcz rozchwytywaną w mediach i pracuje także z mężczyznami.

A to, że z Kałamagą darzą się sympatią, jeszcze o niczym nie świadczy.

Czytaj także: Cichopek musi znaleźć sponsora! Kasia Cichopek to ciepła klucha!? Zrezygnował z kariery dla dziecka!?

Komentarze

Skomentuj
  • kaśka (gość)

    Facet ma łapę na wszystkim -na kasie,karierze,na tym z kim ma się dobrze czuć/czyt.tylko z nim/-niedługo będzie polską Isaurą:))

    15.03.2010 17:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×