Hakiel: Korwin-Piotrowska pokazuje swój niski poziom

Ostre uwagi Karoliny Korwin-Piotrowskiej na temat kariery Kasi Cichopek spotkały się z reprymendą męża i menedżera aktorki.

Multimedia

Przed dwoma tygodniami Piotrowska ostro oceniła perspektywy powrotu Cichopek na szczyty.

 • Żal mi Cichopek - to chyba już równia pochyła. Urocze dziewczyny z sąsiedztwa, jaką ona była, też się starzeją, i to jest dla nich zawsze wielki egzamin. Popełniła zbyt wiele błędów na starcie, to się teraz odbija. Przejadła się, a do tego w imię zarabiania kasy, wzięła udział w kilku bardzo ryzykownych przedsięwzięciach medialnych i reklamowych. Efekt - powoli mamy jej dość. Szkoda, bo miała potencjał - powiedziała Piotrowska w Club TVN.

Mąż Cichopek odpowiedział na łamach "Na żywo".

 • Nie jest przyjemne słuchanie takich rzeczy, szczególnie, że Kasia nic tej pani nie zrobiła. Ta pani pokazuje swój niski poziom. Korwin-Piotrowska nic o niej nie wie, a wygłasza różne słowne mądrości - powiedział Hakiel.

Problem w tym, że Piotrowska nie mówiła o Kasi, lecz o jej medialnej karierze. By mieć zdanie na ten temat, nie trzeba ani znać postaci, ani mieć do niej pretensje - wystarczy patrzeć na jej publiczne zachowanie...

Komentarze

Skomentuj
 • suzi (gość)

  Każdy występujący w tv, na dobrą sprawę, się przejadł, ale mili i sympatyczni ludzie są łatwiejsi do "przełknięcia", a ta Korwa każdemu kością w gardle staje i tym, o których mówi i tym, do których ma nadzieję, że mówi.

  08.04.2012 16:22
 • Jezebel (gość)

  Uważam, że Piotrowska ma rację. Był taki okres, że jakikolwiek program by się załączyło, to Cichopek już tam była. Uważam, że faktycznie już się przejadła i swoje 5 minut wykorzystała maksymalnie. Nigdy nie zrobiła na mnie większego wrażenia, to kolejny sztuczny, plastikowy twór showbiznesu, podobnie jak Mroczki, Majewski, czy Kuba W.

  18.09.2011 09:10
 • antysuka (gość)

  nie ktorzy mielo i beda miec na..... w glowie bez urazy oczywiscie

  17.09.2011 22:20
 • żal dupę ściska (gość)

  stara Piotrowska jej zazdrości i tyle, i ona sama próbuje się odmładzać na siłę, lubi obgadywać inne młodsze koleżanki tak jak to było chociażby z Edytą Herbuś....stara zołza i tyle w temacie

  17.09.2011 17:34
 • Miki:)) (gość)

  Piotrowska jest wredną jędzą w sumie"pani nikt"

  17.09.2011 17:02
 • wrobelek (gość)

  Piotrowska jest złośliwa, też się przejadła... Cichopek przynajmniej nie budowała swojej kariery na obgadywaniu innych i szydzeniu z nich

  17.09.2011 15:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×