Halejcio śpiewa piosenkę Ewy Farny w kreacjach Dono da Scheggia

Klaudia Halejcio wkradła się w pamięć widzów rolą recepcjonistki Sary w serialu "Hotel 52".

Multimedia

W wiosennej ramówce TVN pojawi się jako Śliczna w "Przepisie na życie" i zapewne znowu będzie powodem konfliktów między bohaterami. 22 lutego zadebiutuje na dużym ekranie w nowej komedii Patryka Vegi "Last minute".

Wygrana wycieczka do Egiptu miała być dla Tomka (Wojciech Mecwaldowski), jego pełnej energii matki (Aldona Jankowska), nastoletniej córki (w tej roli Klaudia Halejcio) i sprytnego syna (Olaf Marchwicki) przygodą życia. Pełne słońce, wypoczynek, palmy, piramidy, opaska all inclusive. A wszystko to za darmo! Kiedy okazuje się, że organizator splajtował a ambasada milczy, biorą sprawy w swoje ręce, zakasają rękawy i… zaczynają zbierać na bilety do Polski. Dla Dominiki to idealna okazja, żeby spełnić niezrealizowane do tej pory marzenia. Przygotowuje się do tego profesjonalnie, przymierza kilkanaście kreacji z luksusowej kolekcji Dono da Scheggia i doskonale się przy tym bawi. Chwilę potem zakłada wykładane kryształkami Swarovskiego buty - tak ziszczają się jej sny. Przy okazji dorzuca parę groszy do coraz zasobniejszej rodzinnej skarbonki. Ramię w ramię będzie szła z nią… Ewa Farna. Tajemnica egipskich wakacji wyjaśni się już 22 lutego.

CZYTAJ TAKŻE: NOWE ODCINKI "PRZEPISU NA ŻYCIE" JUŻ OD 24 LUTEGO! NOWY SEZON "PRZYJACIÓŁEK" JUŻ OD 28 LUTEGO! PRZECZYTAJ, CO SIĘ WYDARZY!

"Last Minute" to pełna humoru sytuacyjnego w brytyjskim stylu komedia adresowana do całej rodziny. Dla filmowych bohaterów nie ma sytuacji bez wyjścia. Brawurowa Jankowska (babcia, Krystyna), w niezmiennie wspaniałej formie Mecwaldowski (ojciec, Tomek), olśniewająca Halejcio (Dominika), zaskakujący Marchiwicki (Bartuś), interesująca Szarek (licealna miłość) i rewelacyjny w przewrotnej roli Świderski zapraszają na wakacje, na których wszystko może się zdarzyć.

  • Reżyseria: Patryk Vega
  • Scenariusz: Patryk Vega, Paweł Bielecki, Piotr Subbotko
  • Występują: Wojciech Mecwaldowski, Klaudia Halejcio, Anna Szarek, Bartek Świderski, Olaf Marchwicki
  • Dystrybucja: Ent One
  • Premiera: 22 lutego 2013

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×