Halina i Jadwiga z "Sanatorium miłości 3" razem w Familiadzie. Nadal między nimi iskrzy? Wystarczy spojrzeć na nowe zdjęcia!

W świątecznym odcinku "Familiady" zobaczymy uczestników 3. edycji programu "Sanatorium Miłości". Z widzami grać będą: Halina Jaksa, Krystyna Wolfat, Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz, Antoni Andrzej Kuna, Edward Kubacki, Zdzisław Wasiak. Oczy wszystkich będą zwrócone na Jadzię i Halinę. Czy między nimi nadal iskrzy?

Multimedia

Familiada, odcinek świąteczny w niedzielę, 4 kwietnia, o godz. 14:00 w TVP2!

Halina i Jadwiga, czyli Królowe Turnusu "Sanatorium miłości 3" w marcu br. ostro się pokłóciły. Panie jeszcze w finale programu ze łzami w oczach zapewniały, że się przyjaźnią i na pewno będą utrzymywać ze sobą kontakt. Nikt nie spodziewał się, że po wywiadzie Haliny dla Dziennika Łódzkiego w sieci rozpęta się jednak taka afera.

Jadwiga zabrała głos w sprawie byłej koleżanki! Halinka manipuluje i chciała tylko wypromować się na Jadzi?Zobacz więcej

Rozczarowana Halina przyznała w rozmowie z serwisem, że "kontakt z Jadzią jakoś się urwał". Na odpowiedź Jadwigi nie trzeba było długo czekać. -[...] na moje telefony nie reagowała a jak się dodzwoniłam to mówiła, że nie miała zasięgu... Dlaczego sama do mnie nie zadzwoniła??? Nie wiem dlaczego mi to robi... - napisała rozżalona. W konflikt zaangażowała się nawet wieloletnia przyjaciółka Jadwigi, która stwierdziła, że Halina lubi manipulować.

Halina i Jadzia razem w "Familiadzie"

Sytuacja między kuracjuszkami jeszcze jakiś czas temu była bardzo napięta. Niestety internetowe przepychanki seniorek zbiegły się w czasie z nagraniami do wielkanocnego odcinka "Familiady". W drużynie pań oprócz Haliny i Jadzia pojawi się Krystyna, a panów Edek, Zdzisław i Andrzej.

Halina z "Sanatorium miłości" pokazała jak mieszka. Zobacz jej dom!

Jak myślicie, czy skonfliktowanym seniorkom udało się wyjaśnić wszystkie nieporozumienia? Halina na zdjęciu z planu Familiady wyraźnie zachowuje dystans od Jadwigi. Nadal między nimi iskrzy?

Zobacz zdjęcia Haliny i Jadzi w galerii. Myślicie, że panie wkrótce się pogodzą?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Sopla (gość)

    Nie rozumiem tych, którzy w komentarzach wylewają mnóstwo własnej żółci, zgryźliwości, zazdrości i innych podobnych emocji. To żałosne. Nie chcesz, nie podoba Ci się jakiś program, to nie oglądaj. Więcej kultury, życzliwości i zrozumienia. Ludzie mogli z czegoś skorzystać, chcieli i udało im się. Normalni, fajni ludzie. O komentujących w wulgarny sposób , raczej tego nie można powiedzieć.

    08.04.2021 13:41
  • SeniorA (gość)

    wy durnie dalej się grzejecie tymi dwoma starymi pudłami. Wierzycie debile, że to co w tivi widzicie to prawda...kukły za kasę robią z debili totalnymi debilami, byście tylko kupowali barany te maści na hemoroidy i piguły na zaparcia.

    02.04.2021 12:38
  • Lawenda44 (gość)

    Większość uczestników ma duże parcie na szklo.Z anonimowych nagle zostali celebrytami.Darmowe miesięczne wczasy z multum atrakcji.Grube forsa za uczestnictwo i brylowanie w mediach(płatne)

    01.04.2021 21:58
  • Iwona (gość)

    Nie mam pojęcia komu tak zależy na tej przyjażni tą Jadzka chytra tylko jej oczy latają więc czego można się spodziewać i po co dążýć na siłę do utrzymywania kontaktów.Do takich relacji muszą być osoby o podobnym myśleniu.Pozdrawiam wszystkich

    01.04.2021 21:41
  • Gość 9257 (gość)

    Nie rozumiem dlaczego Jadzia milaby być dumna i lepsza od Halinki.Inteligentni ludzie rozmawiają z każdym i nie gardzą innymi chociaż w ich mniemaniu są niby na wyższym poziomie.

    01.04.2021 21:34
  • Teresa (gość)

    Kogo to obchodzi jakąś przyjaźń między tymi kobietami. Przecież to różne poziomy tych kobiet nie mieszkają w tym miejscu. Można pisać o przyjaźni między kobieta i mężczyzna która też prysła jak banka mydła a. Będzie następny odc sanatorium nikt o tych kobietach nie wspomni lub kogo obchodzi jak mieszka halinka niech mieszka jak chce...

    01.04.2021 20:09
  • Bob (gość)

    To jakaś paranoja narodowa! Jak nie Justysia Zyla,to Majdanowa co cudnie chudnie.A teraz na topie badziewie dla idiotow, co zrobi Halinka czy Bronek.

    20.03.2021 09:25
  • Kis (gość)

    Dajcie spokoj nie robcie juz nastepnych celebrytow jak nie w rolniku to w sanatorium

    20.03.2021 03:55
  • Karo (gość)

    Wielkie mecyje, panie pochodziły z dwóch różnych bajek, Jadwiga, dusza artystyczna, wyniosła, nieco próżna, bująca w chmurach, Halinka, prostolinijna, otwarta, otwarta księga, co z głowy to z serca, zwykła babka, jak to miało się udać?, zakwaterowane razem, przypadek sprawił, trzeba było tam jakoś się dogadać. Niestety, po turnusie bańka prysła, misiała, wina niczyja, brak platformy na której można coś budować, dwa różne światy, teraz każdy do swojego życia, po co pompować ten balonik medialny?, po co się na śmieszność narażać, każda ma swoje życie i niech do niego wraca.

    19.03.2021 20:44
  • Bozena (gość)

    Tak myślałam, że nie będzie między nimi przyjaźni.

    19.03.2021 16:44
  • Mariella (gość)

    Ale po co zmuszać kogoś do przyjaźni, były, wystąpiły, pokazały się i już jaki mają obowiązek spędzania dalej życia razem, niektórzy nie mogą odkleić się od ekranu i jamery i brakuje im rozgłosu, popisu i pokazywania si e

    19.03.2021 16:32
  • Gosc (gość)

    Dlaczego media wymyślają konflikty żeby więcej ludzi klikało i czytało. Młodzi pismaki wymyślają i głupoty piszą. Wstyd i przykro.

    19.03.2021 16:04
  • Ina (gość)

    Ten konflikt to wywołały i podsycają tak naprawdę media. Bo co to za konflikt? Ze kontakt sie urwał? No cóz, tak bywa z sanatoryjnymi znajomościami. Jedna zaangażowała sie bardzo, druga niestety mniej i tyle . Szkoda mi trochę pani Halinki, bo to prosta, ale widać ze dobra kobieta....

    19.03.2021 15:54
  • Familia (gość)

    A co to za artykuł? Jakieśakieś panie nie mogs dojść do porozumienia? Nie interesuja mnie takie ploty.

    19.03.2021 15:49
  • Wacek (gość)

    Pierdu pierdu dajcie spokój ot problem

    19.03.2021 14:55
  • BELLA (gość)

    GWIAZDECZKI z Koziej Wólki. ŻENADA. TVP schodzi na psy, no ale co się dziwić skoro prawdziwe gwiazdy uciekają do prawdziwej telewizji, to dobre i te z łapanki.

    19.03.2021 14:33
  • Zenek (gość)

    Wszyscy tam kuracjusze byli żeby choć troszkę zabłysnąć przed Kamerami A w Życiu Realnym Napewno nie jest tak słodko

    19.03.2021 14:02
  • zuza (gość)

    Skoro P. Manowska nawet klęka przed Haliną, to tej się wydaje że jest Królową której się nie odmawia. A życie jest brutalne P. Halino ii trzeba już to wiedzieć.

    19.03.2021 10:16
  • Wowa (gość)

    Nie przepadam za P.Jadzia.Przerost treści nad formą,wbrew pozorom nie wyciągnęła wniosków od losu.Ale karma wraca...skoro jest z tym szczęśliwa to jej problem,więcej pokory na przyszłość.

    19.03.2021 10:07
  • Malinka (gość)

    Są ludzie i ludziska...

    19.03.2021 09:55
NowszeStarsze