halina jaksa

"Sanatorium miłości 3". Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz i Halina Jaksa na wspólnym zdjęciu! Seniorki nie są już skonfliktowane?

"Sanatorium miłości" to jeden z najpopularniejszych programów na antenie Telewizji Polskiej. Ogromne emocje budziła 3. edycja show, gdzie Królowymi Turnusu wspólnie zostały Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz i Halina Jaksa. Później mówiło się, że atmosfera między seniorkami była napięta, jednak teraz miały okazję spotkać się po programie!

09.10.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Halina Jaksa była Królową Turnusu 3. edycji. Widzowie pokochali jej serdeczną naturę! Czym zajmuje się dzisiaj?

Halina Jaksa zyskała liczne grono fanów za sprawą udziału w 3. edycji programu TVP "Sanatorium miłości". Sympatyczna seniorka co prawda nie znalazła w nim swojej drugiej połówki, ale za to zdobyła rozpoznawalność i wiele serc widzów! Przez chwilę było o niej naprawdę głośno! Po czasie jednak zniknęła. Sprawdzamy, jak żyje i czym zajmuje się dzisiaj sympatyczna seniorka!

02.10.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Kuracjusze spotkali się z Jadwigą Szwebs-Kostkiewicz i Haliną Jaksą. Dlaczego telewizja tego nie pokazała? Monika Zajączkowska wyjaśnia! [TYLKO U NAS]

"Sanatorium miłości 4" już dawno za nami, ale im więcej czasu mija od emisji, tym poznajemy więcej szczegółów i ciekawostek z planu programu TVP! Monika Zajączkowska opowiedziała nam o rzeczach, które nie "weszły" do programu, w tym o spotkaniu z Królowymi Turnusu 3. edycji "Sanatorium miłości"! Dlaczego telewizja tego nie pokazała?

14.06.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Oni skradli serca widzów. Przypominamy kuracjuszy hitu TVP. Co słychać u "Operetki" i innych?

Na emeryturze życie dopiero się zaczyna - kuracjusze programu "Sanatorium miłości" nie uznają takich ograniczeń, jak wiek. Pokazują, że to tylko cyfra, która nie stoi na przeszkodzie, aby z życia czerpać pełnymi garściami. W programie część kuracjuszy hitu TVP szukała miłości, część - niestety, gorzko się zawiodła a część znalazła fantastycznych przyjaciół. Co z kim romansował, a kto z kim miał nie po drodze? Przypominamy wszystkich kuracjuszy z programu "Sanatorium miłości"!

07.03.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 3". Halina Jaksa znów zaskoczyła metamorfozą! Jak Wam się podoba w nowym wydaniu?

Halina Jaksa z programu "Sanatorium miłości 3" to jedna z najbardziej uwielbianych przez widzów uczestniczek. Jeśli nie najbardziej uwielbiana uczestniczka wszystkich sezonów! Niedawno otrzymała wyróżnienie od fanów i ciągle pozostaje z nimi w kontakcie - publikując świeże zdjęcia m.in. ze swoich metamorfoz. Poniżej ostatnie z nich. Jak Wam się podoba w nowym wydaniu?

03.12.2021Sanatorium miłości

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×