Halina Mlynkova o "The Voice of Poland": Nie mogę się doczekać!

Nową prowadzącą "The Voice of Poland" będzie Halina Mlynkova. Czy obawia się, jak sobie poradzi w nowej roli? Czy nie wolałaby zostać trenerką?

Multimedia

Halina Młynkova debiutowała w roli prowadzącej podczas koncertu sylwestrowego Dwójki. Teraz będzie prowadzić 6. edycję "The voice of Poland". Czy obawia się tego, jak wypadnie tym razem? - Nie boję się. To wspaniały program i ta myśl dodaje mi skrzydeł. Poza tym, będę miała Tomka Kammela i Maćka Musiała obok. Oni na pewno mi pomogą - zaznacza artystka.

CZYTAJ TAKŻE: MARIA SADOWSKA WRACA DO "THE VOICE OF POLAND". KOGO SZUKA TYM RAZEM? ZNAMY TRENERÓW 6. EDYCJI "THE VOICE OF POLAND"!

Program powróci na antenę już we wrześniu 2015 r. Zanim ogłoszono, że wokalistka będzie współprowadzącą show, podejrzewano, że jednak wcieli się ona w rolę trenerki. - Miałabym problem z tym, jak oceniać uczestników. Trudno wybrać spośród osób, które widzi się pierwszy raz w życiu i sprawić, żeby nam zaufali - tłumaczy Mlynkova.

  • Nie mogę się doczekać. Strasznie mi miło, ze mogę być w tej edycji. Cieszę się także, że mogę być następczynią jednej z najpiękniejszych kobiet na świecie (Magdalena Mielcarz - przyp. red.) oraz jednej z najlepszych wokalistek w Polsce (Marika - przyp. red.). Bardzo mi miło, że to właśnie po nich mogę przejąć tę rolę - podkreśla nowa prowadząca "The Voice of Poland'.

Jak Halina Mlynkova wypadnie w nowej roli? Przekonamy się już jesienią w Dwójce!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×