halina mlynkova

Halina Mlynkowa od lat zachwyca wyglądem. Długonoga wokalistka ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Niebawem znów wyjdzie za mąż?

Halina Mlynkova to była wokalistka zespołu Brathanki. Muzyczne zdolności przejawiała już w przedszkolu. Urodzona w Czechach piosenkarka na stałe związała się z Polską jako nastolatka. To tutaj robi karierę i tutaj przeżyła dwa nieudane małżeństwa. Los jednak jej sprzyja. Młoda mama jest szczęśliwie zakochana i wszystko wskazuje, że niebawem znów zostanie żoną.

11.05.2022Brathanki

"Taniec z gwiazdami". Najpoważniejsze kontuzje uczestników. Niektórzy musieli zrezygnować z programu! Izabela Janachowska, Sylwia Bomba, Artur Barciś - kto jeszcze zmagał się z urazem?

"Taniec z gwiazdami" kontuzje. Taneczny show wymaga od uczestników determinacji, ale również wielu poświęceń. Niektórzy celebryci i ich trenerzy zmagali się z kontuzjami. U niektórych problemy ze zdrowiem okazały się na tyle poważne, że musieli oni zakończyć swoją przygodę z programem. Kto zmagał się z urazem w "Tańcu z Gwiazdami"? Zobacz galerię!

21.09.2021Taniec z Gwiazdami

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×