halit ergenç

Tureccy aktorzy po 50-tce. Nie tylko Talat Bulut z „Zakazanego owocu” kradnie serca dam! Oto najprzystojniejsi tureccy aktorzy po 50-tce

Jedną z najmocniejszych stron tureckich seriali jest obsada aktorska. Piękne aktorki i przystojni aktorzy skutecznie przyciągają miliony widzów! Jednakże, historie nie dotyczą wyłącznie młodych - w serialach znad Bosforu jest sporo miejsca dla aktorów w tzw. dojrzałym wieku. My postanowiliśmy się przyjrzeć tym, którzy mimo, że przeżyli pół wieku, wciąż zachwycają i przyspieszają bicie serc damskiej części widowni! Poznajcie tureckich aktorów po 50-tce.

07.01.2023Ranking

„Wspaniałe stulecie”. Co stało się z aktorami? Rozwód po 44 dniach od ślubu i niesamowite metamorfozy! Jak zmieniły się gwiazdy tureckiego serialu?

Polacy pokochali „Wspaniałe stulecie”, a aktorzy i aktorki z tureckiego serialu zaskarbili sobie uznanie nadwiślańskiej widowni. W tym roku minęło już 8 lat od premiery „Wspaniałego stulecia” w Polsce. Jak przez ten czas zmienili się aktorzy i aktorki grający w tureckim hicie? Postanowiliśmy to sprawdzić. Zobacz zdjęcia!

24.11.2022Wspaniałe stulecie

„Wspaniałe stulecie” pod koniec listopada. Wygnanie Firuze i porwanie dziecka! Publikujemy nowe zdjęcia i streszczenia odcinków 154-158

Jesteście ciekawi, co czeka bohaterów serialu „Wspaniałe stulecie” pod koniec listopada i na początku grudnia? Przychodzimy z pomocą! W nowych odcinkach zobaczymy napaść na księcia, poznamy tajemnicę tatuażu Firuze - faworyta sułtana zostanie wygnana! W grudniu we „Wspaniałym stuleciu” także porwanie dziecka! Po szczegóły zajrzyj do galerii.

24.11.2022Wspaniałe stulecie

Hande Erçel i Kerem Bürsin, Özge Yağız, Gökberk Demirci i inni. Oto najpiękniejsze pary w tureckim show-biznesie. Zobaczcie ich romantyczne zdjęcia!

Święto zakochanych celebruje się co prawda raz w roku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wspomnieć najpiękniejsze pary w tureckim show-biznesie. Gwiazdy tureckich seriali chętnie dzielą się miłością w mediach społecznościowych! Hande Erçel i Kerem Bürsin, Özge Yağız, Gökberk Demirci - oni nie są wyjątkiem! Przedstawiamy najpiękniejsze pary tureckiego show-biznesu - zobaczcie ich romantyczne zdjęcia!

21.10.2022Ranking

"Wspaniałe stulecie". Tak dziś wygląda Halit Ergenç. Niezapomniany Sulejman Wspaniały ma dziś 52 lata. Czas się go nie ima!

Halit Ergenç to słynny Sulejman ze "Wspaniałego stulecia" - serialu, który zapoczątkował w Polsce i na całym świecie boom na tureckie seriale. Kilka miesięcy temu kultowa produkcja powróciła na antenę TVP. Co dziś słychać u przystojnego Turka? Mimo upływu lat, Halit Ergenç nadal jest jednym z najgorętszych nazwisk w tureckim show-biznesie

22.09.2022Wspaniałe stulecie

Tureckie seriale. Najwięksi przystojniacy z tureckich seriali - ranking "Pytanie na śniadanie". Oni podbijają świat! Can Yaman, Burak Özçivit, Onur Tuna, Gökberk Demirci, Halit Ergenç

Tureckie seriale nie bez przyczyny cieszą się taką popularnością. Fabuła, która jest zgoła odmienna od europejskich standardów, piękne aktorki i przystojni aktorzy... Każdy z nich to rozkosz dla oczu, zwłaszcza damskich i każdy budzi spore emocje wśród widzów! W "Pytanie na śniadanie" polscy widzowie i widzki rozstrzygnęli, który gwiazdor produkcji znad Bosforu jest najprzystojniejszym.

22.09.2022Ranking

"Wspaniałe stulecie". Ciężarna Hürrem będzie walczyć o życie! Urodzi dziecko Sulejmana? Oto, co wydarzy się w majowych odcinkach

Intrygi w sułtańskim haremie zdają się nie mieć końca. Hürrem oczekuje narodzin dziecka, a Mahidevran chce się jej pozbyć. Co wydarzy się, gdy Sulejman po zdobyciu Belgradu wróci do Konstantynopola? W galerii publikujemy streszczenia nowych odcinków serialu "Wspaniałe stulecie". Oto, co wydarzy się już na początku maja w tureckim serialu.

28.04.2022Wspaniałe stulecie

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×