Hania Lis w Dzień Dobry TVN!?

Jak przeżyje to Kinga Rusin?

Multimedia

Do tej pory program kojarzony głównie z Kingą Rusin, będzie miał nową twarz. Co prawda, jak donosi ''Fakt'', Hanna Lis będzie tylko robić codziennie przegląd prasy i płomienie komentować opisywane wydarzenia, ale ... . No właśnie, czy to nie pierwszy krok do eliminacji Kingi, jako jednej z czołowych twarzy TVN?

Komentarze

Skomentuj
  • maria (gość)

    Jej po prostu jest mało,ze zabrała przyjaciółce męża ,ojca dzieciom,teraz "MUSI" zabrać Kindze pracę.Sa ludzie i parapety i takie właśnie parapety mają dopiero satysfakcję jak kogoś skończą- jak ZIMNY WAMPIR

    10.10.2010 18:52
  • robaczek (gość)

    Hanka juz nie ma sie gdzie przykleić,mężulka ściągają z każdej stacji...a ona karierę robi dzięki nazwisku męża,na jej miejscu wstydziłabym się pchać do tvn-u...

    27.09.2009 11:23
  • kobieta (gość)

    Kinia trzymaj się jesteś super babką, Hanno wybacz ale nie masz tego co ma Kinga....Kinga jest swojską dziewczyną a w Tobie Hanno jest zbyt wiele sztuczności.....sorki

    27.09.2009 10:03
  • trybon (gość)

    pożyjemy zobaczymy

    26.09.2009 20:24
  • thomas (gość)

    Kinga Rusun przez lata swojej kariery bardzo ewoluowała stając się dziennikarką prezentującą wiarygodny przekaz, przy tym sprawia wrażenie bardzo ciepłej osoby... Hanna Lis może jest wiarygodna, ale mi nie odpowiada przekaz pozbawiony uczuć, który ta pani prezentuje, oglądając ja mam wrażenie jakby była zimną s... niech pozostanie lepiej przy tym co jej dobrze wychodzi... wyłącznie prezentowanie wiadomości

    26.09.2009 19:34
  • kobieta (gość)

    Ciekawa jestem czy codziennie będę musiała oglądać tą... Panią. Wydaje mi się, że nie powinni brać jej do tego programu. No cóż zarządy wielkich korporacji nie patrzą na to co jest na miejscu a co nie.

    25.09.2009 22:05
  • Magda (gość)

    Taka osoba jak Hanna Lis nie powinna siedzieć w domu i marnować nietuzinkową urodę i niezaprzeczalny talent dziennikarski. Kinga Rusin nie posiada łatwości wypowiedzi, ma niezbyt dźwiękowy śmiech i jest mało wiarygodna i profesjonalna. Lis jest pewna siebie, logiczna, poukładana - dziwię się (ale to możliwe tylko chyba w Polsce) że zdolne osoby sa ciągle gdzieś na uboczu, nękane zazdrością, jadem.

    25.09.2009 19:48
  • ,,, (gość)

    no to ja do widzenia