"Hanna". Joanna Kulig i Joel Kinnaman w nowym serialu Amazona na podstawie filmu Joe Wrighta! Zobacz pierwszą zapowiedź! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

W sieci pojawiła się już pierwsza zapowiedź serialu "Hanna" - nowej produkcji Amazona, zrealizowanej na podstawie filmu Joe Wrighta. W produkcji obok Mireille Enos, Joela Kinnamana i Esme Creed-Miles zobaczy gwiazdę "Zimnej wojny" Joannę Kulig. W kogo wcieli się polska aktorka? Zobaczcie pierwszą zapowiedź!

Multimedia

Film Joe Wrighta z 2011 roku opowiada historię szesnastoletniej Hanny - córki komandosa i agent CIA, który szkolił ją w sztukach walki i samoobrony. Robił to, by uczynić z córki perfekcyjną zabójczynię, która ma wymierzyć sprawiedliwość za krzywdy doznane w przeszłości przez jej najbliższych. Gdy Hanna wyrusza w świat, by wykonać powierzoną przez ojca misję, jej tropem zaczyna podążać Marissa - tajemnicza i bezwzględna agentka CIA. W trakcie podróży Hanna odkrywa nieznane dotąd fakty z przeszłości.

Producentami wykonawczymi serialu Amazona "Hanna" są Marty Adelstein i Becky Clements. Autorem scenariusza jest David Farr, który pracował przy obrazie z 2011 roku, a reżyseruje Sarah Adina Smith.

Amazon kupił nowy film Pawła Pawlikowskiego. Szansa na drugiego Oscara? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W serialu będziemy śledzić losy Marissy (Mireille Enos) agentki CIA, która skrywa mroczny sekret, a ujawnić go mogą właśnie Hanna (Esme Creed-Miles) i jej ojciec Eryk (Joel Kinnaman), który trenuje swoją córkę na bezwzględną zabójczynię w lasach w północnej Polsce.

Obok gwiazdy serialu "Zmodyfikowany węgiel" zobaczymy Joannę Kulig, która wcieli się w matkę głównej bohaterki.

Serial "Hannah" został wyprodukowany przez Amazon. Kręciliśmy go w Budapeszcie. Wcieliłam się w mamę głównej bohaterki, Joannę. Gdy to usłyszałam, byłam zaskoczona - Jak to, mam zagrać matkę? Okazało się, że w retrospekcjach. Moim partnerem był Joel Kinnaman. Mieliśmy skomplikowane sceny pościgów. Muszę przyznać, że bardzo mi się to podobało. Wszystko musiało być perfekcyjne. Helikopter rusza, robi okrążenie, a my w aucie zakręcamy razem z nim... Do tego ja krzyczę w wyznaczonym c do sekundy momencie. Nasz samochód był prawdziwą konstrukcją. Kierownica znajdowała się z tyłu. Joel udawał, że prowadzi, a siedzący za nami kaskader wykonywał wszystkie ewolucje. Super przeżycie - opowiada w Tele Tygodniu Joanna Kulig.

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy teaser zapowiadający serial "Hanna" Amazona.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Jankowski (gość)

  Aśka jest nie samowita aktorką

  08.01.2019 15:28
 • fanka (gość)

  Aśka jesteś Wielka!Uwielbiam Cię!

  10.10.2018 12:46
 • uemu (gość)

  Joasiu gratuluję! świetna okazja do nowych wyzwań aktorskich i okazji do zaprezentowania doświadczeń w filmach akcji. tylko obawiam się że oczekiwanie na obejrzenie filmu w Polsce może być raczej długie..

  09.10.2018 11:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×