"Hanna". Poznajcie serialową córkę Joanny Kulig i Joela Kinnamana. Zobacz spot nowego serialu Amazona na Super Bowl!

Amazon zaprezentował spot promocyjny serialu "Hanna", przygotowany specjalnie z okazji zbliżającego się Super Bowl. Poznajcie lepiej serialową córkę Joanny Kulig i Joela Kinnamana!

Multimedia

Premierowy odcinek serialu "Hanna" będzie dostępny dla użytkowników Amazon Prime przez 24 godziny po finale Super Bowl. Z tej okazji serwis zaprezentował spot promocyjny, dzięki któremu możemy lepiej poznać serialową córkę Joanny Kulig i Joela Kinnamana!

"Hanna" to serial bazujący na filmie Joe'a Wrighta z 2011 roku. Opowiada historię szesnastoletniej Hanny - córki komandosa i agent CIA, który szkolił ją w sztukach walki i samoobrony. Robił to, by uczynić z córki perfekcyjną zabójczynię, która ma wymierzyć sprawiedliwość za krzywdy doznane w przeszłości przez jej najbliższych. Gdy Hanna wyrusza w świat, by wykonać powierzoną przez ojca misję, jej tropem zaczyna podążać Marissa - tajemnicza i bezwzględna agentka CIA. W trakcie podróży Hanna odkrywa nieznane dotąd fakty z przeszłości.

Joanna Kulig i Joel Kinnaman w nowym serialu Amazona! Zobacz pierwszą zapowiedź! Zobacz więcej

W serialu będziemy śledzić losy Marissy (Mireille Enos) agentki CIA, która skrywa mroczny sekret, a ujawnić go mogą W tytułowej roli wystąpiła Esme Creed-Miles. Jej ojca zagrał Joel Kinnaman, matkę Joanna kulig, a w rolę agentki CIA Marissy wcieliła się Mireille Enos.

Serial "Hannah" został wyprodukowany przez Amazon. Kręciliśmy go w Budapeszcie. Wcieliłam się w mamę głównej bohaterki, Joannę. Gdy to usłyszałam, byłam zaskoczona - Jak to, mam zagrać matkę? Okazało się, że w retrospekcjach. Moim partnerem był Joel Kinnaman. Mieliśmy skomplikowane sceny pościgów. Muszę przyznać, że bardzo mi się to podobało. Wszystko musiało być perfekcyjne. Helikopter rusza, robi okrążenie, a my w aucie zakręcamy razem z nim... Do tego ja krzyczę w wyznaczonym c do sekundy momencie. Nasz samochód był prawdziwą konstrukcją. Kierownica znajdowała się z tyłu. Joel udawał, że prowadzi, a siedzący za nami kaskader wykonywał wszystkie ewolucje. Super przeżycie - opowiada w Tele Tygodniu Joanna Kulig.

Poniżej możecie zobaczyć spot promocyjny serialu "Hanna", przygotowany specjalnie z okazji zbliżającego się Super Bowl. Premiera całego sezonu "Hanny" zaplanowana jest na marzec 2019.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×