Hanna Zborowska-Neves bierze rozwód. Siostra Zofii Zborowskiej wraca jednak do Brazylii. "Tam mam kogoś"

Hanna Zborowska-Neves rozwodzi się z mężem. Córka aktorskiej pary i siostra Zofii Zborowskiej opowiedziała o małżeńskich problemach w wywiadzie. Dziennikarka nie zamierza jednak zostać Polsce. Wkrótce wraca do Brazylii.

Multimedia

Hanna Zborowska podzieliła się z mediami smutną informacją. Córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej oraz siostra Zofii Zborowskiej bierze rozwód z Brazylijczykiem, z którym doczekała się dwóch córek.

Rozwód to bardzo przykra sprawa. Nikt nigdy nie wychodził za mąż z myślą, że się kiedyś rozwiedzie. Po prostu przestało się układać, nie ma żadnej winy. Skończyło się, było super przez 15 lat, mamy super dwie córki, ale się skończyło. A jak się skończyło, to trzeba to jakoś poukładać na nowo, żeby było dobrze - zdradziła w rozmowie z Agnieszką Hyży Hanna Zborowska-Neves.

Hanna Zborowska-Neves o najważniejszych chwilach ze ślubu Zosi Zborowskiej i Andrzeja WronyZobacz więcej

Hanna Zborowska uważa, że nigdy nie jest za późno na zmiany.

Mam 38 lat i zaczynam życie od zera. I zrobię to, bo nigdy nie jest za późno na zmiany. Odzyskałam siłę do życia i działania. Zaczęłam otaczać się zupełnie innymi ludźmi niż wcześniej. Wszystko się dla mnie zmieniło - powiedziała w rozmowie z "Na żywo".

Hanna Zborowska-Neves w trudnych chwilach mogła liczyć na wsparcie rodziny. Z najbliższymi spędziła ostatnie tygodnie, ale już 25 stycznia wraca do Brazylii. -Chciałabym tam wrócić, bo... tam mam kogoś, kto na mnie czeka. Już się nie mogę doczekać, by przyjechać. Odżyłam, naprawdę. Rok 2020 koniec końców nie okazał się taki tragiczny, jak się zapowiadało - dodała w rozmowie z Agnieszką Hyży.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Iza (gość)

    Haniu, powodzenia.😊

    16.01.2021 17:22
  • Ola (gość)

    A ja się zastanawiam dlaczego jest jest tak pełno w TVN, a tu masz córka znanych rodziców...

    16.01.2021 12:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×