"Hannibal". Hugh Grant jako kultowy czarny charakter? Mads Mikkelsen nie był faworytem do tej roli!

Twórcy "Hannibala" zdradzili, że do glównej roli byli brani pod uwagę inni aktorzy. To Hugh Grant albo John Cusack mogli zastąpić Madsa Mikkelsena?

Multimedia

"Hannibal" - Hugh Grant miał zagrać główną rolę?

Mads Mikkelsen brawurowo wcielił się w kultową postać "Hannibala" w trzech sezonach tego serialu. Mimo że trudno wyobrazić sobie innego aktora w tej roli, to okazuje się, że Mikkelsen nie był faworytem.

4. sezon serialu zostanie nakręcony przez Netflix? Mads Mikkelsen podkręca spekulacje!Zobacz więcej

Pomysłodawca serialu, Bryan Fuller zdradził w ostatnim wywiadzie, że inni aktorzy byli brani pod uwagę do postaci Hannibala.

To był interesujący taniec, ponieważ powiedziałem "Mads Mikkelsen!", a oni odpowiedzieli "Nie, może Hugh Grant?", wówczas odarłem "Super, złóżcie ofertę, ale on ją odrzuci". Złożyli ofertę, a on ją odrzucił. Spytałem wtedy "Co z Madsem Mikkelsenem?", na co oni "Cóż, a co z Johnem Cusackem?". Powiedziałem "Super, złóżcie ofertę, ale on ją odrzuci", oni złożyli, a on odrzucił. Spytałem wtedy "Hej, co z Madsem Mikkelsenem?". Ta karuzela kręciła się przez trzy albo cztery miesiące, po tym jak obsadziliśmy Hugh Dancy’ego. W końcu powiedziałem: "Mads jest tym gościem, to jest gość, którego widzę w tej roli. Ja to napisałem, ja to rozumiem".

Co więcej Fuller dodał, że po obsadzeniu Mikkelsena w głównej roli, stacja NBC przestała interesować się tą produkcją i promować ją. Nikt nie wierzył, że "Hannibal" w takim wydaniu może być hitem.

"HANNIBAL" - O CZYM JEST SERIAL?

Will Graham jest konsultantem FBI, który posiada niesamowitą umiejętność. Potrafi utożsamić się z mordercami. Jego przełożony Jack Crawford prosi o pomoc Hannibala Lectera, szanowanego i doświadczonego psychiatrę. Doktor pomaga Willowi uporać się z jego przekleństwem oraz doradza mu w niektórych śledztwach. Serial jest oparty na serii książek Thomasa Harrisa. Autorem scenariusza jest Bryan Fuller.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×