„Hap i Leonard: Mucho Mojo”. Zobacz, co działo się za kulisami 2. sezonu. Kiedy premiera? [WIDEO+ZDJĘCIA]

„Hap i Leonard" wracają z drugim sezonem. Nowe odcinki czarnej komedii opartej na prozie Joego Lansdale’a zadebiutują na antenie AMC już 30 marca.

Multimedia

W marcu na antenę AMC z 2. sezonem powróci serial „Hap i Leonard”, do którego scenariusz powstał w oparciu o „Mucho Mojo” – drugą książkę z serii o Hapie (James Purefoy) i Leonardzie (Michael Kenneth Williams) autorstwa Joego Lansdale’a.

Biorąc pod uwagę fakt, że mojo oznacza niewytłumaczalną siłę natury, która popycha ludzi do działania w nieoczekiwany sposób, możemy spodziewać się, że Hap i Leonard powrócą z jeszcze większą dawką absurdu i zaskakujących zwrotów akcji. W nowym sezonie bohaterowie zostają uwikłani w historię tajemniczego morderstwa. Opowieść bierze swój początek od szkieletu, zaginionych prochów Trudy oraz potyczek z dilerem narkotyków z sąsiedztwa.

Kiedy premiera 2. sezonu serialu AMC? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na 2. sezon serii składa się sześć jednogodzinnych odcinków. Oprócz Jamesa Purefoya (The Following) i Michaela Kennetha Williamsa (Zakazane imperium) znaleźli się w nim m.in.: Brian Dennehy (Death of a Salesman, Rambo: Pierwsza krew), Irma P. Hall (Wszystko zostaje w rodzinie, Soul Food), Dohn Norwood (Do końca, Hell on Wheels), Tiffany Mack (Timeless, iZombie) i Cranston Johnson (Atlanta, Find a Way). Producentami wykonawczymi 2. sezonu są John Wirth (Hell on Wheels, Terminator: Kroniki Sary Connor), Jim Mickle (Chłód w lipcu; Jesteśmy tym, co jemy i Stakeland), Nick Damici (Chłód w lipcu; Jesteśmy tym, co jemy i Stakeland), Jeremy Platt, Linda Moran, Nick Shumaker, a współproducentami Joe R. Lansdale i Lowell Northrop.

Premiera serialu w czwartek 30 marca o godz. 21.00. Kolejne odcinki w każdy czwartek o 21.00. W galerii możecie zobaczyć, co działo się za kulisami produkcji AMC.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×