Hardkorowy Koksu i Kortez u Kuby Wojewódzkiego [WIDEO+ZDJĘCIA]

W ostatnim odcinku sezonu, gośćmi Kuby Wojewódzkiego będą Hardkorowy Koksu i Kortez!

Multimedia

"KUBA WOJEWÓDZKI" WE WTOREK, 1.12.2015 O GODZ. 22:30 W TVN!

Będzie się działo w ostatnim w tym sezonie odcinku programu "Kuba Wojewódzki". Gośćmi showmana będą tym razem Hardkorowy Koksu i Kortez!

Jako pierwszy na kanapie "Króla TVN-u" zasiądzie Kortez - muzyk pochodzący z Iwonicza. Jest kompozytorem, wokalistą, gitarzystą, pianistą oraz puzonistą. Zaczął być rozpoznawalny po występie w programie "Must be the music. Tylko muzyka" w grudniu 2013 r. Nie przeszedł etapu castingowego, ale wypatrzył go szef Jazzboya, Paweł Jóźwicki. W kwietniu 2014 Kortez podpisał kontrakt płytowy, rozpoczął pracę z producentem i muzykiem Olkiem Świerkotem. Powstające utwory zostały zaprezentowane w styczniu 2015 kilku dziennikarzom, wśród nich Piotrowi Stelmachowi, który w radiowej Trójce zaczął grać budzący emocje utwór "Zostań". We wrześniu ukazała się jego debiutancka płyta "Bumerang".

Drugim gościem będzie Hardkorowy Koksu, czyli tak naprawdę Robert Burneika - pochodzący z Litwy kulturysta, mieszkający na stałe w Las Vegas. Jest współautorem oraz jednocześnie bohaterem filmów zachęcających do trenowania kulturystyki umieszczonych w serwisie YouTube. Brał także udział w emitowanym przez TVN Turbo programie "Nie ma Lipy!". Języka polskiego nauczył się dzięki polskim kolegom z warsztatu, w którym pracował. Jest właścicielem firmy Burneika Sports, która oferuje suplementy diety.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×