Harlem Shake zatrzęsie anteną 4fun.tv [WIDEO]

Absurdalne przebrania, dziwaczna choreografia i totalne szaleństwo! Czy jest ktoś, kto nie słyszał jeszcze o "Harlem Shake"?!

Multimedia

Tańczą go wszyscy - od norweskich żołnierzy, przez brytyjskich piłkarzy i koszykarzy NBA, po pracowników korporacji. Już w najbliższy weekend "Harlem Shake" zatrzęsie także anteną 4fun.tv.

Wszystko zaczęło się od utrzymanego w stylu trap'n'bass kawałka nowojorskiego producenta Baauera, który trafił do sieci w maju zeszłego roku. Jednak dopiero kilka tygodni temu, dzięki pomysłowości australijskich internautów, taniec w stylu "Harlem Shake" zatrząsł na dobre siecią i parkietami klubów na całym świecie. Szaleństwo na punkcie hitu DJ’a Baauera wydaje się nie mieć końca. W połowie lutego "Harlem Shake" wspiął się na szczyt amerykańskiej listy iTunes, a w serwisie Youtube codziennie pojawiają się dziesiątki nowych filmików z absurdalnym tańcem.

Dla "Harlem Shake" Internet to jednak stanowczo za mało! Dlatego już w najbliższy weekend najlepsze filmiki z hitem DJ’a Baauera będzie można zobaczyć w 4fun.tv. Na antenie z pewnością nie zabraknie tańca "Harlem Shake" w wykonaniu ekipy 4fun.tv, RBL.TV i TV.DISCO:

Weekend z Harlem Shake w 4fun.tv: 1-3 marca 2013r. - piątek o 16:00 - sobota o 10:00 i 15:00 - niedziela o 14:00

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×